• Jesienny Konkurs Ferratum
  2017-11-08
  Lato skończyło się na dobre, dzień stał się krótszy, a każdy dzień rozpoczynamy od niższych temperatur. Za oknem możemy obserwować jedynie spadające liście z drzew oraz osiadającą na trawie mgłę. Ale chyba nie każdy spędza jesienne wieczory, patrząc melancholijnie w okno i marząc o lecie. Wielu z nas zaczyna szukać dla siebie zajęcia, idealnego na długie jesienne wieczory, nie poddając się jesiennym nastrojom.
   
  Szczególnie z myślą o tych, którzy już mają plan na jesienną aurę, przygotowaliśmy kolejną edycję Jesiennego Konkursu! Jak w poprzednim roku, zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy udzielić oryginalnej odpowiedzi na pytanie:
   
  „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”
   
  i podzielić się z nami i innymi klientami swoimi pomysłami na jesienna słotę.
  Nasz konkurs potrwa do 30 listopada 2017roku, a na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Tym razem postanowiliśmy obdarować zwycięzców tabletami!

  Pomysł na Jesienny Konkurs

  Jesienny Konkurs FerratumKażdy ma swoje preferencje odnośnie ulubionej pory roku. Nie można się jednak nie zgodzić ze stwierdzeniem, że każda pora roku ma swój własny urok. Podczas jesieni na przykład możemy cieszyć się spadającymi liśćmi z drzew lub spędzać czas przy kominku pod miękkim i ciepłym kocem. Często zdarza się również, że jesień motywuje nas do próbowania nowych zajęć lub form spędzania czasu, o których nie myślimy podczas innych sezonów. Problem pojawia się w momencie, gdy potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, aby zrealizować nowe pomysły. W Ferratum mamy na to rozwiązanie! Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz w prosty sposób pożyczyć niezbędną kwotę na realizację swoich jesiennych planów, a także dodatkowo wygrać atrakcyjną nagrodę!

  Jak wziąć udział w Konkursie?

  Aby wziąć udział w II edycji Jesiennego Konkursu, wystarczy do 30 listopada 2017 roku wziąć na dowolną kwotę pożyczkę na raty w Ferratum oraz przesłać na adres mailowy marketing@ferratum.pl kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe: ”Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Do odpowiedzi można również dołączyć fotografie czy innego rodzaju twórczość artystyczną.
   
  Aby wygrać jedną z naszych nagród, zapoznaj się ze szczegółami konkursu dostępnymi w Regulaminie, a następnie przyłącz się do zabawy!

  Co można wygrać w Jesiennym Konkursie?

  Zeszłoroczna, pierwsza edycja Konkursu została zakończona sukcesem i cieszyła się ogromnym powodzeniem, stąd nasza decyzja o wznowieniu tej akcji dla naszych Klientów! W tegorocznej puli nagród znajduje się 10 nowoczesnych i ergonomicznych tabletów Samsung Tab E 9.6. Tablety wyposażone są w system operacyjny Android, posiadają 8 GB pojemności oraz aparat 5,0 Mpix.
  Nie zwlekaj, weź udział już dziś! Tablety czekają na szczęśliwych zwycięzców!
   
 • 2017-10-31
  Święta zbliżają się wielkimi krokami! Wybieranie prezentów, sporządzanie list zakupów, przygotowanie świątecznych potraw, a także zaplanowanie odwiedzin całej rodziny. Ten wyjątkowy czas w roku bywa często sporym wyzwaniem dla naszych domowych budżetów.
 • 2017-05-12

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Niektórzy planują dalekie podróże, a inni dopiero zaczynają zastanawiać się nad możliwościami swojego portfela. Chcielibyśmy dowiedzieć się jaka jest Twoja opinia odnośnie wydatków wakacyjnych, dlatego startujemy z kolejną edycją Wakacyjnego Barometru Ferratum Banku!

 • 2017-05-10
  Uroczyście ogłaszamy, iż Wielkanocny Konkurs Ferratum Bank został zakończony!
  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak wysoką frekwencję! Cieszymy się, że podczas przygotowań świątecznych znaleźliście czas na napisanie niezwykle kreatywnych odpowiedzi!
 • 2017-03-21
  Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. Ma ono bardzo radosny charakter, chociażby ze względu na fakt, że obchodzimy je wczesną wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, a dzień staje się coraz dłuższy. Ferratum Bank przygląda się wiekowym tradycjom, bez których Polacy nie wyobrażają sobie świąt Wielkiej Nocy, oraz nowym zwyczajom, znanym w niektórych regionach Polski oraz zagranicą.
 • 2017-02-27
  Święto wszystkich kobiet już 8 marca, zatem najwyższa pora pomyśleć o prezentach! Wykorzystajmy ten dzień, by sprawić miłą przyjemność bliskim nam paniom. Pamiętajmy, że liczy się przede wszystkim gest, warto jednak zaplanować coś wyjątkowego.
 • 2017-02-08
  Niebawem coroczne święto wszystkich zakochanych – Walentynki, przypadające 14 lutego, na dobre zagościło w polskim kalendarzu jako dzień, w którym wręczamy i otrzymujemy prezenty od osób bliskich naszemu sercu. Czerwone upominki są już ozdobą wielu sklepów, przypominając o zakupie drobiazgu dla ukochanej lub ukochanego. Co zatem wybrać, aby sprawić przyjemność najbliższej osobie?
 • 2017-01-19
  Z nowym rokiem nowym krokiem – wielu z nas z nadejściem  2017 roku stworzyło sobie listę postanowień. Wśród celów do zrealizowania znajdują się zapewne i te dotyczące wydatków jak i zarządzania domowym budżetem. Co zrobić, by postanowienia mogły się stać rzeczywistością, a nie tylko założeniem?
 • 2016-12-20
  Święta to wyjątkowy czas, do którego pragniemy się jak najlepiej przygotować. Na pewno nieodzownym elementem grudnia są zakupy – z jednej strony myślimy o przygotowaniu  wigilijnej kolacji i udajemy się do sklepów po żywność, z drugiej wypatrujemy idealnych prezentów dla naszych bliskich. Jakie świąteczne przyzwyczajenia mają Polacy i ile one kosztują – to  tylko dwa pytania z wielu, na które odpowiada badanie Christmas Barometer 2016 przeprowadzone przez Grupę Ferratum już po raz trzeci z rzędu.
 • 2016-12-20
  Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też czym prędzej ogłaszamy rozstrzygnięcie Zimowego Konkursu Ferratum Bank! Dostaliśmy naprawdę dużo ciekawych zgłoszeń z pomysłami na wymarzone prezenty choinkowe. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy nagród!