• 2017-10-16
  Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości przed aplikowaniem o pożyczkę, powinieneś wiedzieć, że nie ma w tym nic złego i jest to bardzo powszechne. Od chwilówek, kart kredytowych, kredytów hipotecznych czy pożyczek studenckich, prawie każdy choć raz miał lub będzie w przyszłości posiadał tego typu zadłużenie.
 • 2017-07-10
  Jest kilka rzeczy bardziej stresujących niż samo zadłużenie. Sen z powiek spędza myśl w jaki sposób szybko się ich pozbyć i nie mieć wierzycieli na karku. Niestety nie jest to łatwe, ale na szczęście są eksperci, którzy mogą pokazać kilka praktycznych sposobów na spłacenie długów.
 • 2017-07-06
  Większość ludzi zgadza się z opinią, że szybka pożyczka pozabankowa może stanowić dobre rozwiązanie szczególnie w sytuacjach gdy pilnie potrzebne są dodatkowe środki finansowe. W dzisiejszych czasach większość ludzi posiada pożyczkę lub jakąkolwiek inną formę kredytu zaciągniętego w banku czy innej instytucji finansowej. Warto jednak pamiętać, że pożyczka online jest jednym z najszybszych, najwygodniejszych i najłatwiej dostępnych sposobów na zabezpieczenie swojej płynności finansowej.
 • 2017-04-21
  Nie tylko młodzi ludzie, ale również seniorzy i renciści mogą stanąć przed koniecznością sfinansowania niespodziewanych wydatków. Wtedy często skutecznym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki. Jak zrobić to bezpiecznie i gdzie szukać odpowiedniej oferty?
 • 2017-03-09
  Pożyczki online obecne są na polskim rynku od kilkunastu lat i zdobywają coraz większą popularność. Zawsze możemy wybrać wizytę w placówce i bezpośredni kontakt z konsultantem, coraz częściej jednak doceniamy zalety, jakie oferują pożyczki zaciągane przez internet. Ferratum Bank –  specjalista od szybkich pożyczek, który wprowadził do Europy mobilne mikropożyczki – odpowiada, dlaczego warto korzystać z tej formy zaciągania zobowiązań. 
 • 2017-01-26
  Tak naprawdę to nie wysokość pożyczki, ani jej oprocentowanie mają największe znaczenie przy poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty. Tym, na co pożyczkobiorca powinien zwrócić szczególną uwagę, jest wskaźnik kryjący się pod tajemniczym skrótem RRSO. Dlaczego jest on tak ważny przy zaciąganiu pożyczki?
 • 2017-01-13
  Chwilówka oznacza nie tylko krótkie formalności, ale przede wszystkim pożyczkę od ręki i niemal dla każdego, ale na określonych warunkach. Kredyt gotówkowy wiąże się już z bardziej skomplikowaną procedurą weryfikacyjną, która nie dla każdego skończy się pomyślnie. Istnieją jednak sytuacje, kiedy szybka pożyczka sprawdzi się lepiej niż kredyt gotówkowy. Dlaczego?
 • 2017-01-04
  Trafienie na listę dłużników nie jest niczym przyjemnym, a na pewno wiąże się z wieloma utrudnieniami, szczególnie przy planowaniu różnych transakcji finansowych. Bycie zarejestrowanym dłużnikiem z pewnością uniemożliwi nam wzięcie kredytu czy pożyczki bankowej. Nie oznacza to jednak, że musimy na tej liście figurować do końca życia. Jak pozbyć się miana dłużnika?
 • 2016-12-09
  Jeśli jesteśmy zdecydowani na wzięcie szybkiej pożyczki oraz rozpatrzyliśmy wszystkie za i przeciw, nadszedł czas na wybór najkorzystniejszej dla nas oferty. Na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm pożyczkowych, pamiętajmy jednak, że niskie oprocentowanie to nie wszystko.
 • 2016-11-18
  Pożyczki są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują nagłej pomocy finansowej lub nie chcą czekać z realizacją swoich planów i marzeń. Należy jednak pamiętać, że zobowiązania powinny być zaciągane mądrze oraz spłacane systematycznie. Wystarczy poznać kilka porad, żeby pożyczać w sposób przemyślany i móc w pełni cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.