10 korzyści zabiegów SPA
Od czasu kiedy prowadzimy cotygodniową promocję Ferratum Fridays na naszym profilu na Facebooku, otrzymujemy odpowiedzi od setek Klientów, na zadane przez nas pytanie tygodnia.
W tym tygodniu pytanie dotyczyło zabiegów SPA, a dokładnie brzmiało: „Jeśli mógłbyś podarować bliskiej osobie jakiś zabieg, co by to było?” Jedną z najpopularniejszych odpowiedzi było zabranie przyjaciela lub członka rodziny na masaż całego ciała, wizytę na basenie lub saunie, a także wizytę u fryzjera lub kosmetyczki. 
 
Zatem luksus zabiegów SPA czyni je idealnym prezentem dla najbliższych lub na specjalną okazję. Jest to także jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy sprawić też samym sobie.

Gdzie można skorzystać z zabiegów spa?

Praktycznie w każdym mieście na całym świecie znajdują się obiekty oferujące zabiegi odnowy biologicznej, takie jak masaże, wizyty w profesjonalnych saunach czy łaźniach. W internecie można znaleźć wiele ośrodków specjalizujących się w jednodniowych zabiegach lub dla zwolenników dłuższego odpoczynku, istnieje możliwość zatrzymania się na kilka noclegów w hotelach 5-cio gwiazdkowych.
Jedne z najbardziej luksusowych kurortów i hoteli spa w Europie znajdują się w Czechach, Niemczech, Włoszech, Francji oraz Anglii. Każdy z takich zabiegów SPA można spersonalizować: skrócić lub wydłużyć ich czas lub zmienić ich rodzaj, w zależności od dostępnego budżetu osoby zainteresowanej.
Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać hasło „zabiegi spa” oraz nazwę swojego miasta, aby znaleźć najbliższe lokalizacje.

Z jakich zabiegów można skorzystać?

Do wyboru mamy cały wachlarz zabiegów w zależności od tego, co dany obiekt ma swojej ofercie. Na liście znajdują się kąpiele błotne, kąpiele w gorących źródłach, aromaterapia, peeling solny, zabiegi na twarz, masaże gorącymi kamieniami, masaże różnymi technikami, manicure i pedicure, a także możliwość korzystania z łaźni lub sauny.

Jakie są korzyści zabiegów spa?

Wszyscy chcemy czuć się dobrze i każdy z nas zasługuje na to, aby czuć się jak najlepiej. Oczywistym jest, że nasze ciała i umysły działają najsprawniej, gdy są wypoczęte i gdy nie są narażone na stres. Najskuteczniej jest, gdy jesteśmy na tyle spokojni, aby podejmować świadome, a nie impulsywne decyzje.
 
Oto niektóre z licznych korzyści zabiegów spa, które z pewnością zbawiennie wpłyną zarówno na twoje ciało jak i umysł:
  1. Wyciszenie umysłu
  2. Izolacja od świata zewnętrznego, w tym od mediów społecznościowych
  3. Lepsze krążenie krwi
  4. Zmniejszenie bólów przewlekłych, takich jak artretyzm
  5. Wyzbycie się toksyn z organizmu
  6. Ogólnie poczucie relaksu
  7. Pozytywny wpływ na lepszy sen
  8. Uwolnienie serotoniny, która poprawia nastrój, zmniejsza niepokój i pomaga w trawieniu
  9. Wygładzenie, oczyszczenie oraz regeneracja komórek skóry
  10. Ogólne odświeżenie ciała i umysłu

Każdy zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkowo

Może szukasz doskonałego prezentu dla ukochanej osoby lub przyjaciela, by wyrazić swoją wdzięczność, podziękować im lub po prostu sprawić, aby poczuli się wyjątkowo. A może nadszedł czas, aby wreszcie zrobić coś dla siebie? Czasami musimy przypomnieć sobie, że na to zasługujemy i że wszyscy od czasu do czasu zasługujemy na odrobinę troski od samego siebie.
 
Bez względu na to, czy jest to prezent dla siebie lub innej osoby. Jeżeli zależy Ci na czasie i nieco brakuje Ci pieniędzy, a wypłatę otrzymasz dopiero za tydzień, w Ferratum możemy Ci pomóc. Nasze szybkie pożyczki, to najszybsza i najprostsza metoda, aby zdobyć nieco środków i od razu przejść do działania. Wniosek online uzupełnisz w bardzo prosty i szybki sposób. Możesz uniknąć czekania w kolejce oraz przygotowywania całej sterty dokumentów. Po prostu wybierz kwotę pożyczki, jaka Ci odpowiada, a decyzję uzyskasz zaledwie po chwili.