Weź udział w Jesiennym Konkursie. Nagrody czekają!

Jesienna aura daje się we znaki. Tęskniąc za latem, zastanawiamy się, jak zorganizować sobie czas, by ciekawie spędzić coraz krótsze dni. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, przygotowaliśmy Jesienny Konkurs. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe jest proste – trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Promocja trwa do 11 listopada.

Pomysł na Jesienny KonkursWeź pożyczkę i wygraj nagrodę!

Cieszymy się ostatnimi ciepłymi dniami, podziwiamy kolory liści i wyciągamy powoli miękkie i ciepłe koce. Nie wszyscy jednak doceniają piękno tej pory roku, a tym bardziej jej aurę. Długie jesienne wieczory to wyzwanie dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Aby ciekawie zorganizować sobie wolny czas jesienią, potrzebujemy często dodatkowych środków finansowych. Co jednak zrobić, gdy akurat nie mamy ich w zasięgu ręki? Ferratum Bank wychodzi naprzeciw naszym potrzebom – nie tylko pożycza pieniądze na realizację naszych celów, ale także nagradza najoryginalniejsze pomysły na jesienne aktywności!
 
Ile to razy odmawialiśmy sobie czegoś, ze względu na zbyt wysoką cenę lub inne, ważniejsze wydatki? Nowa promocja zorganizowana przez Ferratum Bank, może być odpowiedzią na takie plany. Teraz Klienci będą mogli nie tylko uzyskać potrzebne finanse, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w Jesiennym Konkursie?

Jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie, wystarczy że do 11 listopada 2016 weźmiesz pożyczkę na raty w Ferratum Bank i prześlesz na adres mailowy konkurs@ferratumbank.pl swą oryginalną odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

   

O jakie nagrody można powalczyć w Konkursie Jesiennym?

Zwycięzców będzie wielu, więc szansa na wygraną jest naprawdę duża. Pula nagród to aż 37 przydatnych sprzętów. Zwycięzcy otrzymają smukłe, ergonomiczne tablety Samsung TAB E,mini wieże firmy Pioneer i ciśnieniowe ekspresy do kawy De’Longhi. To nie wszystkie nagrody!
Do zdobycia są również kamery GoPro Hero, dzięki którym zarejestrujemy sportowe wyczyny z pierwszej ręki, inteligentne odkurzacze Sencor, modne aparaty Fuji Instax Mini, które wywołują zdjęcia w kilka sekund po ich zrobieniu i głośniki bezprzewodowe Creative, dzięki którym wszędzie będzie można korzystać z dobrej jakości dźwięku.