Już niebawem Święta! Radosny okres, ale również spore wyzwanie dla budżetu każdego z nas. W związku z tym przygotowaliśmy kolejną edycję Świątecznego Barometru Ferratum 2016, przeprowadzonego wśród mieszkańców ponad 20 krajów Europy i nie tylko.
 
Świąteczny Barometr FerratumW tym roku ponownie zapytamy naszych Klientów o ich plany finansowe, w tak gorącym okresie, jakim są zbliżające się Święta.
 
Jakie prezenty bożonarodzeniowe będą najpopularniejsze w tym roku? W którym europejskim kraju najwięcej wydaje się na zakupy świąteczne? Czy Europejczycy preferują zakupy w Internecie czy w sklepach tradycyjnych? To tylko kilka z wniosków, jakie pozwoli nam uzyskać tegoroczna edycja "Barometru Ferratum".
 
Zachęcamy wszystkich naszych Klientów do wypełnienia ankiety. Udzielone odpowiedzi pomogą nam w zrozumieniu Twoich potrzeb oraz w udoskonaleniu naszej oferty na przyszłość.

iPad czeka!

Dla osoby, która najciekawiej odpowie na  pytanie numer 12 naszego Świątecznego Barometru, czeka atrakcyjna nagroda w postaci iPada. Dlatego serdecznie zachęcamy już dzisiaj do udziału w tym międzynarodowym przedsięwzięciu!
To zajmie zaledwie chwilę. Nie zwlekaj bowiem termin wypełnienia ankiet upływa 06 grudnia 2016 roku.