Z przyjemnością ogłaszamy, że Jesienny Konkurs Ferratum Bank został rozstrzygnięty! Napłynęło do nas wiele zgłoszeń ze wspaniałymi pomysłami na radzenie sobie z jesiennym nastrojem. Wybór najciekawszych z nich był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, serdecznie dziękujemy.
 
Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń z ciekawymi odpowiedziami na nasze konkursowe pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Mnóstwo z nich ujęło nas swoją pomysłowością.
 
Forma prac konkursowych okazała się bardzo zróżnicowana – były to zarówno ciekawe teksty, zdjęcia, rysunki, jak i filmy oraz wiersze! Jednak według większości uczestników naszego konkursu najlepszym sposobem na jesienny nastrój jest odpoczynek w rodzinnym gronie, dużo aktywności fizycznej oraz korzystanie z uroków tej kolorowej pory – z czym zdecydowanie się zgadzamy.
 
Wyłoniliśmy aż 37 osób, których prace zachwyciły nas w sposób szczególny. Co nasz bardzo cieszy, w konkursie wzięły udział osoby z całej Polski. Dzięki temu także zwycięzcy reprezentowali większość województw. Byli m.in. mieszkańcami wielkich aglomeracji – Warszawy czy Krakowa ale także mniejszych miast, takich jak Pniów, Jasień czy Czyżew. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody.
 
Dla tych, którym nie udało się zdobyć miejsca w gronie zwycięzców, przygotowaliśmy drobne nagrody pocieszenia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

Jesienny Konkurs Ferratum Bank - wyniki