Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też czym prędzej ogłaszamy rozstrzygnięcie Zimowego Konkursu Ferratum Bank! Dostaliśmy naprawdę dużo ciekawych zgłoszeń z pomysłami na wymarzone prezenty choinkowe. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy nagród!
 
Konkursowym zadaniem było opowiedzenie o swoim wymarzonym choinkowym prezencie. Dostaliśmy wiele bardzo pomysłowych zgłoszeń. Dziękujemy za wszystkie – zarówno te pisane wierszem jak i wzbogacane dodatkowymi zdjęciami. Wszystkie pokazały, że pragniemy ten czas spędzić w rodzinnym gronie i uszczęśliwić swoich najbliższych wyjątkowymi podarunkami.
 
Zgłoszenia pokazują, że pragniemy obdarowywać bliskich radością, a prezenty mają pomóc w wywołaniu uśmiechu na twarzy. Niezmiernie nas cieszy, że Święta są przede wszystkim wyjątkowym czasem spędzanym z bliskimi. W Zimowym Konkursie Ferratum Bank wyłoniliśmy aż 100 osób, których prace zachwyciły nas w szczególny sposób.
 
Na laureatów czekają kupony podarunkowe PASS od firmy Sodexo o wartości 200 zł! Można je zrealizować w wielu punktach handlowych i usługowych na terenie całej Polski. Wierzymy, że pomogą one w przygotowaniach do Świąt czy też spełnieniu marzeń o idealnym choinkowym prezencie!
 
Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!