Uroczyście ogłaszamy, iż Wielkanocny Konkurs Ferratum Bank został zakończony!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak wysoką frekwencję! Cieszymy się, że podczas przygotowań świątecznych znaleźliście czas na napisanie niezwykle kreatywnych odpowiedzi!
 
Konkurs skierowany był do wszystkich klientów Ferratum Bank, którzy wzięli pożyczkę na raty i sprowadzał się do napisania zakończenia zdania: „Pożycz sobie najlepszego…”. Jury konkursu wyłoniło autorów najciekawszych, najbardziej pomysłowych odpowiedzi. Jesteśmy zachwyceni Waszą kreatywnością.Wielkanocny Konkurs Ferratum Bank
 
Nadesłane odpowiedzi wyrażały niezwykłą troskę o najbliższych i pokazały, że w pierwszej kolejności pamiętamy o innych, a następnie pragniemy spełniać swoje świąteczne pragnienia. Doceniamy Waszą wspaniałomyślność i jesteśmy przekonani, że wszystkie z życzeń się spełnią. Cieszymy się mogąc nagrodzić trzech uczestników naszej Wielkanocnej zabawy. Tablety Samsung TAB E T560NZW są już w drodze.
 
Mamy nadzieję, że wygrana sprawi radość zwycięzcom, a dla pozostałych uczestników będzie stanowiła motywację do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach z równie atrakcyjnymi nagrodami.
Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, na którym regularnie umieszczamy informacje o nowych akcjach promocyjnych.
 
Zapraszamy!