Trzy innowacyjne metody, dzięki którym pieniądze zawsze trafią na czas

Trzy innowacyjne metody, dzięki którym pieniądze zawsze trafią na czas
Coś się kończy, coś się zaczyna. Przyszedł czas by pożegnać stare i powitać nowe.
Czy nowe zawsze musi znaczyć lepsze? Niekoniecznie. Mimo to, jesteśmy przekonani, że w przypadku innowacyjnych metod płatności na rynku finansowym jest zupełnie na odwrót. Odnosimy również wrażenie, że w dzisiejszych czasach większość z nas, każdego dnia ma zbyt wiele „na głowie” i często brakuje nam godzin w dobie, by wszystko załatwić na czas.
 
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele stresu i niepotrzebnych zmartwień moglibyście uniknąć gdyby mieć pewność, że każda Wasza płatność, docierałaby do odbiorcy w naprawdę ekspresowym tempie? Jakiś czas temu zadaliśmy sobie to pytanie i postanowiliśmy, że to odpowiedni moment by pójść naprzód.
Ferratum Bank od wielu lat wychodzi naprzeciw swoim klientom i stara się zaspokoić ich najważniejsze potrzeby. W dzisiejszym poście chcemy przybliżyć Ci temat płatności online, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas i uwolnisz głowę od spraw, którymi żaden człowiek we współczesnym świecie nie powinien się w ogóle przejmować.
 
 

Natychmiastowe przelewy online

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może męczyć Cię już szukanie numeru konta do spłaty na fakturach w swojej skrzynce mailowej, dlatego w trosce o naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość natychmiastowych przelewów online, które dostępne są po zalogowaniu do Twojego osobistego Konta Klienta. Najważniejsze, że cała transakcja przebiega tylko w jednym miejscu, co gwarantuje Ci komfort, szybkość i bezpieczeństwo realizacji Twojej płatności.
 
Za usługę szybkich przelewów odpowiada wielokrotnie nagradzana, międzynarodowa grupa Trustly Group AB, która na rynku płatności finansowych działa od 2008 roku. Według nich: „Dla konsumentów, płacenie online powinno być tak łatwe, jak przesuwanie rachunku po ladzie, a przyjmowanie płatności i refundacje powinny być jednym z najmniejszych kłopotów sprzedawcy. W Trustly dokładamy wszelkich starań, aby płatności online były szybkie, proste i bezpieczne”.
 
 

Błyskawiczna spłata przez telefon

Nie chcemy, by chwilowy brak dostępu do internetu, w jakikolwiek sposób przeszkodził Ci w terminowej spłacie. Dlatego proponujemy kolejne innowacyjne rozwiązanie, czyli możliwość spłaty za pomocą usługi telefonicznych płatności kartą. Metoda jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi klienta. Nasi doradcy są dla Ciebie dostępni aż 7 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach. By zrealizować płatność potrzebne Ci będą dane z Twojej karty debetowej/kredytowej, z której pobierzemy należną kwotę. W trosce o Twoje bezpieczeństwo każda nasza rozmowa jest rejestrowana.
 
Za usługę płatności przez telefon odpowiada posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku płatności online (znana wcześniej jako Optimal Payments), międzynarodowa grupa Paysafe Group oferująca również szerzej znane produkty takie jak: Netteler, Skrill i paysafecard.
Paysafe na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim dobro klienta. Ich celem jest zrobienie różnicy na rynku w jakości oferowanych usług, tak by znaleźć odpowiednie wyjście z każdej sytuacji.
 

Szybka spłata za pomocą osobistego odnośnika

W trosce o najbardziej nieprzewidziane potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy również możliwość dokonania spłaty za pomocą prywatnego, bezpośredniego linku do realizacji płatności, który możesz otrzymać od nas SMS-em lub w wiadomości e-mail.
O wyżej wspomniany link, możesz zapytać podczas każdej rozmowy telefonicznej z jednym z naszych doradców z Biura Obsługi Klienta. Na twoje specjalne życzenie wyślemy go w miejsce, które najbardziej Ci odpowiada. Instrukcję, która ułatwi Ci płatność znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale FAQ.
 
Usługę ww. płatności (AcceptEmail) oferuje lider holenderskiego rynku, międzynarodowa firma AcceptEasy, działająca w zakresie usług finansowych online od 2008 roku. Stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo swoich klientów. Jak sami o sobie mówią: „AcceptEasy od lat przetwarza dane klientów dla wielu głównych marek. Dlatego bezpieczeństwo i prywatność są zawsze najważniejsze w rozwoju i wdrażaniu naszych rozwiązań.  Jesteśmy gotowi na GDPR, spełniamy wymagania PCI dla naszego poziomu zaangażowania i posiadamy certyfikat ISO27001 - pozwalający na innowacje bez obaw”. AcceptEasy jest długoletnim partnerem Trustly AB Group – która świadczy usługi dla naszej firmy.
 
 

Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość

„Kto stoi w miejscu ten się cofa” – to sformułowanie idealnie pasuje do aktualnie przyświecającej nam idei. W Ferratum kładziemy nacisk na każdy czynnik, który wpływa na zadowolenie naszych klientów. Najważniejsze z nich to bezpieczeństwo, wygoda i szybkość podczas korzystania z naszych prostych rozwiązań finansowych. Nie zapominamy również, żeby dać Ci możliwość wyboru, czego dowodem jest opisana w tym poście zmiana. Zazwyczaj, żeby móc się do czegoś przekonać, najpierw trzeba tego spróbować, więc serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych rewolucyjnych metod płatności, które nie dość, że ułatwią Ci spłatę, to przede wszystkim dają gwarancję 100% bezpieczeństwa całej transakcji. Przygotowaliśmy to specjalnie dla Ciebie, żebyś korzystając z naszych usług zawsze czuł się w pełni usatysfakcjonowany.
Idź naprzód razem z nami i nie daj się powstrzymać!
 
Zespół Ferratum