Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres dla wielu z Nas. W raz z nim związane są chwile spędzone w gronie rodziny oraz na poszukiwaniu prezentów dla naszych najbliższych. Każdy z nas czuje, że to wyjątkowy czas i tak chcemy go przeżywać.

Choinka również musi być wyjątkowa, ponieważ to największy symbol tych Świąt. Nie może jej zabraknąć w żadnym domu. Już niedługo zacznie unosić się zapach pomarańczy z goździkami, a wokół nas rozbrzmiewać będzie dźwięk kolęd. Na naszych stołach zagoszczą świąteczne potrawy – kapusta z grochem, barszcz z uszkami, kutia- zestaw dań zależny jest  od naszej domowej tradycji.

Jednak z tego wszystkiego, najważniejszy jest czas spędzony wspólnie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. To czas, którego nie mamy na co dzień w gąszczu zadań i obowiązków. Potraktujmy więc ten okres wyjątkowo.

Niestety oprócz tej magicznej i niematerialnej części Świąt, wiemy też, że ten wyjątkowy dla każdego czas w roku bywa często sporym wyzwaniem dla naszego domowego budżetu.

Właśnie dlatego, przeprowadzamy kolejną edycję Świątecznego Barometru Ferratum 2019. Barometr, który będzie realizowany nie tylko w Polsce, ale również w ponad 20 krajach w całej Europie i nie tylko. Chcemy, aby pokazał nam i naszym Klientom informację o planowanych wydatkach, związanych właśnie z nadchodzącym okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki temu badaniu dowiemy się między innymi, czy Europejczycy zamierzają robić zakupy w sklepach tradycyjnych, czy preferują wykorzystać do tego Internet. Jakie prezenty będą najchętniej wybierane w tym roku, a także mieszkańcy którego z krajów Europy, zdecydują się wydać najwięcej na prezenty dla swoich bliskich? Tegoroczne badanie Świątecznego Barometru Ferratum pozwoli nam uzyskać odpowiedzi na te, a także więcej pytań.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Odpowiedzi naszych Klientów są dla nas bardzo ważne, ponieważ pomogą nam zrozumieć ich potrzeby, a w efekcie dopasować i udoskonalić naszą ofertę produktową.

Yes