5 miejsc, w których młode rodziny spędzają letnie wakacje

5 miejsc, w których młode rodziny spędzają letnie wakacje
Łatwo zauważyć, że dla zaganianych rodziców, łączących pracę z zapewnianiem dzieciom atrakcji dostępnych latem, znalezienie czasu na zarezerwowanie wakacji dla całej rodziny może wydawać się luksusem.
Nie obawiaj się, ponieważ jest jeszcze mnóstwo czasu. Tak więc, jeśli nadal szukasz słonecznej miejscówki na lato i potrzebujesz podpowiedzi, gdzie pojechać i co robić, już nie musisz szukać dalej!
 
Poniżej prezentujemy pięć miejsc, w których można na ostatnią chwilę zarezerwować wakacyjny pobyt dla całej rodziny:

Gjerrild Nordstrand na półwyspie Djursland w Danii

Kiedy ludzie myślą o wakacjach na plaży w Europie, zazwyczaj myślą o Hiszpanii, Portugalii lub Włoszech. Jednak Gjerrild Nordstrand na półwyspie Djursland w Danii to piękne i spokojne miasteczko nadmorskie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Z drobnym białym piaskiem i płycizną przy brzegu, Gjerrild Nordstrand jest przyjazne dzieciom i doskonale nadaje się do kąpieli morskich oraz słonecznych. Oferuje zakwaterowanie na wielu kempingach rodzinnych, z których każdy posiada place zabaw, trampoliny, mini golfa i baseny z podgrzewaną wodą dla dorosłych i dzieci. 

Disneyland w Paryżu we Francji

Europejczycy bawią się w Disneylandzie w Paryżu, najczęściej odwiedzanym parku rozrywki w Europie, od 1992 roku i mają bardzo dobry powód. Jest to „najszczęśliwsze miejsce na ziemi".
Disneyland jest podzielony na pięć krain tematycznych, posiada w sumie aż 49 atrakcji, które są w stanie zapewnić rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych. Pamietaj, aby mieć oko na promocyjne oferty: 2 bilety w cenie 1, a czasami także pakiety hotelowe i parkingowe.

Somerset w Wielkiej Brytanii

Jeśli szukasz spokojnego, pięknego i mało uczęszczanego miejsca, niewiele jest miejsc bardziej relaksujących niż Somerset w południowo-zachodniej Anglii. Dzięki wzgórzom i pięknej okolicy, Somerset jest uosobieniem piękna wiejskiego angielskiego krajobrazu.
 
Zabierz swoją rodzinę na spektakularne farmy w Secret Valley. Pozwól dzieciom bawić się ze zwierzętami lub w centrum rozrywki Black Rock Outdoor Activity Centre, podczas gdy dorośli będą mogli degustować wina w winnicach Secret Valley.

Park rozrywki Liseberg w Göteborgu w Szwecji

Największy park rozrywki w Skandynawii, Liseberg Amusement Park w Göteborgu w Szwecji, przeznaczony jest dla poszukiwaczy mocnych wrażeń w każdym wieku. Liseberg przyciąga prawie trzy miliony osób rocznie i każdy znajdzie w nim coś dla siebie pośród 42 kolejek i atrakcji.
W parku znajduje się słynny drewniany rollercoaster Balder oraz inne atrakcje, takie jak najdłuższy w Europie Dive Coaster Valkyria, czy najszybszy rollercoaster w Skandynawii HELIX. Najmłodszym natomiast spodoba się tutaj z pewnością Barnens Paradis.

Lanzarota, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Oprócz nieziemskich krajobrazów i pięknych plaż, rezerwat biosfery Unesco, czyli Lanzarota, jedna z Wysp Kanaryjskich u wybrzeży Afryki Zachodniej, posiada również wiele atrakcji dla najmłodszych.
Jeśli chodzi o wyjątkowe doświadczenia, Lanzarota oferuje dwie niezwykłe możliwości. Spacer po powierzchni księżyca w Parku Narodowym Timanfaya wśród zapierających dech w piersiach surrealistycznych krajobrazów wulkanicznych. Można też badać głębiny Oceanu Atlantyckiego na podwodnym safari, które zabierze nas 30 metrów w głąb oceanu.
Inne równie popularne atrakcje to park wodny Aqualava i Aquapark oraz zoo w Rancho Texas Lanzarote Park, gdzie zwiedzający mogą pływać z lwami morskimi lub oglądać pokazy zwierząt.

Chwilówka z pomocą dla letniego urlopu

A co jeżeli macie już na oku konkretny wakacyjny kierunek, ale nie otrzymaliście jeszcze wynagrodzenia? Szkoda byłoby zrezygnować z możliwości uzyskania niezapomnianych wspomnień podczas ulopu.
Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi pożyczka krótkoterminowa w Ferratum money. Wniosek o pożyczkę złożysz w zaledwie chwilę, bez zbędnych formalności i czekania w kolejkach. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w dosłownie kilkanaście minut, a gdy wynik decyzji będzie pozytywny, będziesz cieszyć się gotówka i planować wymarzony rodzinny wujazd.
Więc dokąd Ty i Twoja rodzina wybierzecie się w te wakacje?