5 pomysłów na prezent walentynkowy na ostatnią chwilę

5 pomysłów na prezent walentynkowy na ostatnią chwilęWalentynki już niebawem! Jesteś już przygotowany? Prezent kupiony i wszystko zaplanowane? Czy może jak ostatnio, zostawiłeś to na ostatnią chwilę? Zanim pójdziesz po pudełko czekoladek, perfumy lub bukiet kwiatów, mamy dla Ciebie coś interesującego. Może tym razem warto zrobić coś wyjątkowego?
 
Badania pokazują, że jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy na materialne prezenty lepiej wydawać je na przeżycia, bo to one dają prawdziwą radość.
W prostych słowach, to przeżycia tworzą wspomnienia, które przetrwają znacznie dłużej niż rzeczy. Niezależnie od tego czy jest to nowe ubranie, czy nowy telefon, te przedmioty wkrótce się zużyją, a przeżycia zostaną w nas na zawsze. Nikt, nigdy nam ich nie odbierze. 
Podumowując, pieniądze wydane na przeżycie ciekawych chwil, zobaczenie wspaniałych miejsc, znacznie bardziej przyczyniają się do naszego szczęścia. Dodatkowo można je zwiększyć, dzieląc je z przyjacielem, członkiem rodziny lub ukochaną osobą.
 
Tak więc, oto pięć pomysłów na szybki prezent walentynkowy oparty o wspólne przeżycia:

1. Zabiegi SPA dla par

Jest niewiele bardziej romantycznych i luksusowych rzeczy niż masaż lub zabieg SPA dla dwojga. Spędzenie popołudnia z ukochaną osoba, relaksując się i będąc rozpieszczanym, jest z pewnością jednym z najwspanialszych prezentów w życiu.
Spa Finder to serwis oferujący bony podarunkowe na zabiegi SPA lub inne pakiety wellness w tysiącach SPA na całym świecie. Bony te są dostępne w różnych nominałach i nie posiadają daty ważności, jeżeli są zakupione on-line. Po dokonaniu zakupu, bon podarunkowy może być wysłany do odbiorcy mailem. Łatwiej już nie można!

2. Loty

Kiedy mowa o przeżyciach, trudno jest znaleźć doświadczenie, które byłoby bardziej satysfakcjonujące niż podróż i zwiedzanie świata.
Wiele linii lotniczych, w tym tanie linie lotnicze RyanAir, oferuje vouchery podarunkowe, które można zakupić on-line i wydrukować w domu. Vouchery podarunkowe można w pełni wykorzystać na loty na wszystkich trasach w sieci Ryanair (dokładnie na ponad 200 trasach) i na spokojnie z drugą osobą zaplanować termin i kierunek. Już teraz pomyśl, gdzie możecie pojechać!

3. Restauracje

Lampka wina i kolacja to kolejny niezawodny sposób uprzyjemnienia Walentynek i jeden z najlepszych sposobów na zbliżenie się do partnera w ten szczególny wieczór. Dlaczego więc nie zarezerwować na te Walentynki stolika w nowej restauracji, którą oboje chcieliście wypróbować?
Robienie rezerwacji w ostatniej chwili może być trudne. Wtedy z pomocą przychodzą strony internetowe oferujące rezerwacje w restauracjach, takie jak OpenTable. OpenTable łączy Cię z ponad 40 000 restauracji na całym świecie. Nie trać ani chwili dłużej — zrób rezerwację już dziś!

4. Kino

Kolejny walentynkowy klasyk i zarazem jedna z najbardziej romantycznych rzeczy jakie można zrobić na randce to pójście do kina.
Kino w Twojej okolicy z całą pewnością oferuje karty podarunkowe. Sprawdź on-line opcje drukowania w domu lub wstąp do pobliskiego kina, aby kupić kartę. W tym przypadku ryzyko wyboru złej opcji prezentu, jest prawie niemożliwe :)

5. Hotele

Wyjazd na weekend lub choćby na jedną noc — kto z nas nie kocha romantycznych ucieczek od codziennego życia?
Hotel Gift to strona internetowa pozwalająca na dokonanie rezerwacji w jednym z ich 110 000 hoteli spośród 140 marek hotelowych na całym świecie. Począwszy od tanich, po luksusowe hotele, Twoja podróż jest zarezerwowana w kilku kliknięciach.
 

Kiedy to ostatnia chwila…

Może nie dostaniesz jeszcze wypłaty w tym tygodniu, lub ten miesiąc wiązał się z dużymi wydatkami. W Ferratum rozumiemy, że fundusze mogą czasami być ograniczone.
Jeśli planujesz zaskoczyć swoją drugą połówkę w te Walentynki i przeżyć chwile do zapamiętania i potrzebujesz pomocnej dłoni, jesteśmy tu dla Ciebie. W Ferratum stworzyliśmy proste, elastyczne, krótkoterminowe pożyczki, które gwarantują Ci dostęp do dodatkowych środków finansowych i dają Ci możliwość powiedzenia „tak” tworzeniu wspomnień na całe życie.
Złóż wniosek o pożyczkę online i decyzję otrzymaj już po kilkunastu minutach. Po zatwierdzeniu pożyczki pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego, bądź następnego dnia. Więc jeśli zostawiłeś sobie prezent walentynkowy na ostatnią chwilę, nie martw się, jesteśmy z Tobą!