Każdy ma czasami poczucie, że czeka na nas inne, lepsze życie niż to, które prowadzimy na co dzień. W Ferratum wierzymy w wypełnianie właśnie tej luki pomiędzy życiem o jakim marzymy, a tym jakie prowadzimy. Aby móc to zrobić, pomagamy marzeniom naszych Klientów przekształcić się w rzeczywistość, a rzeczy niemożliwe uczynić realnymi. Zgodnie z tą, przyświecającą nam ideą, uznaliśmy, że niezbędne są zmiany, aby wcielić nasze plany w życie.

W związku z tym, z przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę Ferratum!

Ferratum Zmiana ta, to coś więcej niż tylko nowe barwy czy logotyp. Jest to wizualna ilustracja naszego zaangażowania w to, aby zachęcać i umożliwiać ludziom realizowanie tego, co jest najważniejsze w ich życiu.

Chcemy pomóc spełniać się ich marzeniom!

Kolejnym dowodem na powyższą zmianę jest fakt, że w Ferratum nie do końca wierzymy w banki w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Natomiast mocno stawiamy na technologię finansową, w pełni mobilną i przyjazną dla użytkownika. 

Jako wiodący, międzynarodowy dostawca mobilnych usług finansowych i pionier w dziedzinie technologii finansowej, w Ferratum już od 2005 r. oferujemy swoim Klientom proste i zarazem innowacyjne rozwiązania bankowości mobilnej.

Naszym Klientom umożliwiamy pożyczanie gotówki na krótki okres np. na 30 dni lub na dłużej, z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 24 miesiące. Nasze mobilne rozwiązania finansowe są tak zaprojektowane, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym działanie w oparciu o ich inspirację lub nagłe potrzeby.

Dzięki Ferratum, możesz zdecydowanie częściej powiedzieć “tak” swoim marzeniom i celom. Nasze produkty zostały stworzone jako narzędzia, które pomagają ludziom w działaniu. Ferratum to pieniądze dla ludzi aktywnych, idących pod prąd i żądnych przygód.

Niezależnie od tego, czy chcesz powiedzieć “tak” wyjątkowej okazji, zrobić kolejny krok w podróży, wesprzeć swój biznes lub potrzebujesz pomocy w codziennych zaskakujących sytuacjach takich jak naprawa samochodu, pomożemy Ci w tym. Chcemy, aby Twoje życie stało się lepsze!

Zatem, czy już wiesz dokąd chcesz podążać? Kim chcesz zostać i co osiągnąć?

Z Ferratum, Twoje marzenia już czekają na realizację.

Sprawdź już teraz, co możemy Ci zaproponować odwiedzając naszą nową stronę www.ferratum.pl.