Jak maksymalnie wykorzystać szansę
Mówiąc najogólniej, życie to ludzie, których spotykamy, miejsca, które odwiedzamy i wspomnienia, które nam pozostają. Chwile, które przypominają nam o tym, że żyjemy.
Prawda jest taka, że nie będziemy tu na długo. Ale każdego dnia mamy wybór: możemy pozostać w sferze marzeń lub też możemy podjąć kroki w stronę tego, by je zrealizować.

Chwile, które trwają całe życie

Nigdy nie zapomnę tego niesamowitego uczucia, kiedy jest się zewsząd otoczonym wodą – woda aż po horyzont. Oto ja, na wyspie Hornby Island w Kolumbii Brytyjskiej – tylko ja, mój kajak i spokój morza. Wokół cisza zakłócana wyłącznie wiosłowaniem w spokojnych wodach.
Na horyzoncie widać białe piaski plaż, bujne zielone lasy i mnóstwo lwów morskich, to wylegujących się na skałach, to wskakujących do wody, a także ptaki morskie dookoła mnie i orły szybujące nade mną.
Chwilę potem, jak gdyby w prezencie od matki natury, udało mi się uchwycić w obiektywie orki wyskakujące z głębi oceanu. To coś, czego nigdy nie zapomnę.

Podejmowanie decyzji jako krok naprzód

Na ostatnim roku studiów licencjackich z fotografii marzyłem o tym, by udać się z Ontario, miejsca moich studiów, do Kolumbii Brytyjskiej i zrobić zdjęcia w ramach pracy zaliczeniowej i mojej pierwszej wystawy. Podczas studiów pracowałem na pół etatu w studiu fotograficznym. Po skończeniu nauki miałem tam pracować w pełnym wymiarze. Jedyną rzeczą, która stała mi na przeszkodzie w realizacji mojego marzenia były pieniądze.
 
Alternatywa, którą była praca zaliczeniowa na inny temat, wydawała mi się niestosowna po latach ciężkiej pracy i marzeń o tej wyprawie.
Wiedziałem, że za kilka miesięcy mógłbym sobie na nią pozwolić, ale pracę musiałem oddać w dwa tygodnie.
Jak mówi przysłowie „jeżeli nie teraz to kiedy” postanowiłem więc złożyć wniosek o pożyczkę online za pośrednictwem Ferratum Money. Chwilę później mój wniosek zatwierdzono, a pieniądze wpłynęły na rachunek następnego dnia. Tego samego dnia zarezerwowałem lot.

Mówimy tak życiu

W Ferratum chcemy połączyć życie z naszych marzeń z życiem, które wiedziemy. Chcemy spełniać marzenia i sprawiać, by niemożliwe stało się możliwe.
Dlatego stworzyliśmy pożyczkę na raty jako narzędzie, dzięki któremu ludzie mogą mówić tak życiu i które pozwala im realizować ich marzenia i cele.
 
Ferratum to pieniądze dla tych, którzy działają: osób aktywnych, żądnych przygód, podróżników, tych, którzy idą pod wiatr i tych, którzy tańczą we własnym rytmie.
 
Ferratum Group jako wiodący usługodawca mobilnych usług finansowych i pionier w dziedzinie technologii finansowej wspiera swoich klientów od 2005 roku szybkimi, prostymi i innowacyjnymi rozwiązaniami finansowymi.
 
Jak możemy Ci pomóc osiągnąć Twoje cele?