Jak w Polsce wnioskować o pożyczkę?
W dzisiejszych czasach większość z nas żyje w zawrotnym tempie. Pomiędzy pracą a załatwianiem setek spraw może nam być trudno znaleźć wolną chwilę, by zająć się wszystkimi zaległymi sprawami.
 
W jednym z artykułów The Economist z 2014 roku przewidywano nawet, że w przyszłości nasze godziny pracy skrócą się, a wakacje wydłużą.
Mimo że jesteśmy świadkiem wielu udoskonaleń w zakresie techniki, które stale pomagają nam zautomatyzować nasze życie i jednocześnie skrócić czas pracy, jesteśmy jeszcze bardziej zajęci niż kiedykolwiek wcześniej.

Pora wziąć sprawy w swoje ręce

Wyobraź sobie, że rodzina Twojej drugiej połówki przyjeżdża z daleka na długi weekend. To będzie pierwszy raz, gdy odwiedzą was w waszym nowym mieszkaniu. Od miesięcy planujecie, aby uprzątnąć pudła w jednym z pokoi i urządzić tam pokój dla gości. Niestety ostatnio czas i pieniądze to luksus, na który nie możecie sobie pozwolić.
 
Teraz, gdy wiecie już, że musicie wykończyć ten pokój na określony termin, decydujecie się na krótkoterminową pożyczkę, która będzie w stanie wam pomóc.

Wizyta w banku

Następnego dnia idziecie do banku w waszej okolicy, aby sprawdzić, jakie macie możliwości. Przez 10 minut jeździcie po okolicy w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego. Jednak wreszcie trafiacie do banku, gdzie proszą was, abyście poczekali w kilkuosobowej kolejce. 30 minut później pracownik banku zaprasza was do swojego stanowiska.
 
Po 20 minutach rozmowy na temat tego, jaka opcja będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem, okazuje się, że musicie przedstawić kopie umów o pracę, a także kopie ostatnich deklaracji podatkowych.
 
Niestety, nie macie tych dokumentów przy sobie i nawet nie wiecie czy macie je w domu. Teraz więc, po godzinie spędzonej w banku, musicie wrócić do domu i poszukać tych dokumentów. Możecie też poprosić o ich kopie a następnie zacząć cały proces od nowa.
 
Goście jednak zjawiają się u was już za trzy dni, czy nie ma prostszego rozwiązania? Oczywiście, że jest!

Pożyczka online

Bez względu na to, jak jesteście bardzo zabiegani jeżeli potrzebujecie szybkiego dostępu do pieniędzy jesteśmy tu, aby wam pomóc. Z Ferratum Money, uzyskanie krótkoterminowej pożyczki nigdy nie było prostsze.
Wystarczy złożyć wniosek o krótkoterminową pożyczkę w szybki i prosty sposób przez Internet przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Składanie wniosku o pożyczkę online oznacza również brak kolejek i zero papierkowej roboty.
 
Mamy świadomość, że w przypadku krótkoterminowych pożyczek czas ma znaczenie. Chcemy, abyście mogli realizować swoje plany. Dlatego też naszą misją jest świadczenie najlepszych, najszybszych i najwygodniejszych usług bankowych w zakresie pożyczek.
Wypełnienie wniosku trwa zaledwie kilka minut, a dzięki naszej technologii automatycznej punktowej oceny ryzyka kredytowego decyzję dotyczącą pożyczki możemy podjąć w kilka sekund. Gdy tylko pożyczka zostanie zatwierdzona w systemie, w ciagu jednego dnia środki trafią na wasz rachunek.
Zatem nie ma co zwlekać! Sprawcie, aby życie stało się prostsze dzięki jednej z naszych pożyczek przez Internet.