Lato skończyło się na dobre, dzień stał się krótszy, a każdy dzień rozpoczynamy od niższych temperatur. Za oknem możemy obserwować jedynie spadające liście z drzew oraz osiadającą na trawie mgłę. Ale chyba nie każdy spędza jesienne wieczory, patrząc melancholijnie w okno i marząc o lecie. Wielu z nas zaczyna szukać dla siebie zajęcia, idealnego na długie jesienne wieczory, nie poddając się jesiennym nastrojom.
 
Szczególnie z myślą o tych, którzy już mają plan na jesienną aurę, przygotowaliśmy kolejną edycję Jesiennego Konkursu! Jak w poprzednim roku, zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy udzielić oryginalnej odpowiedzi na pytanie:
 
„Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”
 
i podzielić się z nami i innymi klientami swoimi pomysłami na jesienna słotę.
Nasz konkurs potrwa do 30 listopada 2017roku, a na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Tym razem postanowiliśmy obdarować zwycięzców tabletami!

Pomysł na Jesienny Konkurs

Jesienny Konkurs FerratumKażdy ma swoje preferencje odnośnie ulubionej pory roku. Nie można się jednak nie zgodzić ze stwierdzeniem, że każda pora roku ma swój własny urok. Podczas jesieni na przykład możemy cieszyć się spadającymi liśćmi z drzew lub spędzać czas przy kominku pod miękkim i ciepłym kocem. Często zdarza się również, że jesień motywuje nas do próbowania nowych zajęć lub form spędzania czasu, o których nie myślimy podczas innych sezonów. Problem pojawia się w momencie, gdy potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, aby zrealizować nowe pomysły. W Ferratum mamy na to rozwiązanie! Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz w prosty sposób pożyczyć niezbędną kwotę na realizację swoich jesiennych planów, a także dodatkowo wygrać atrakcyjną nagrodę!

Jak wziąć udział w Konkursie?

Aby wziąć udział w II edycji Jesiennego Konkursu, wystarczy do 30 listopada 2017 roku wziąć na dowolną kwotę pożyczkę na raty w Ferratum oraz przesłać na adres mailowy marketing@ferratum.pl kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe: ”Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Do odpowiedzi można również dołączyć fotografie czy innego rodzaju twórczość artystyczną.
 
Aby wygrać jedną z naszych nagród, zapoznaj się ze szczegółami konkursu dostępnymi w Regulaminie, a następnie przyłącz się do zabawy!

Co można wygrać w Jesiennym Konkursie?

Zeszłoroczna, pierwsza edycja Konkursu została zakończona sukcesem i cieszyła się ogromnym powodzeniem, stąd nasza decyzja o wznowieniu tej akcji dla naszych Klientów! W tegorocznej puli nagród znajduje się 10 nowoczesnych i ergonomicznych tabletów Samsung Tab E 9.6. Tablety wyposażone są w system operacyjny Android, posiadają 8 GB pojemności oraz aparat 5,0 Mpix.
Nie zwlekaj, weź udział już dziś! Tablety czekają na szczęśliwych zwycięzców!