Wyobraź sobie taką scenę: Kilka tygodni temu otrzymałeś powiadomienie, że pewien pracodawca prowadzi rekrutację na stanowisko o którym marzyłeś i na które aplikowałeś sześć miesięcy temu. Natychmiastowo rzucasz wszystko co dotychczas robiłeś. Zabierasz się za napisanie aktualnego listu motywacyjnego i rzucającego się w oczy CV a po chwili klikasz w swojej skrzynce pocztowej przycisk “Wyślij”.
Nagle w dniu dzisiejszym, otrzymujesz entuzjastyczną wiadomość zwrotną od wymarzonego pracodawcy z informacją, że jesteś idealnym kandydatem na poszukiwane stanowisko. W treści wiadomości widnieje również zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Wow! Marzyłeś o tym od lat. Gratulacje! 

Zrealizuj to!

Kiedy okazja puka do drzwi

Ale zostało jeszcze kilka słów do dodania w tej historii. W pierwszej kolejności, zostałeś poproszony o przyjazd do ich biura i spotkanie z pracownikiem HR. Kolejno, okazało się, że biuro tej firmy znajduje się na drugim końcu kraju. W porządku, w sumie byłeś świadomy gdzie mieści się centrala, ale szczerze nie spodziewałeś się, że zostaniesz w ogóle zaproszony na tę rozmowę rekrutacyjną. W tym momencie pojawia się tylko jeden problem. Nawet jeżeli uda się zdobyć tę pracę, to kompletnie nie jesteś przygotowany finansowo, aby cały miesiąc oczekiwać na wypłatę wynagrodzenia od nowego pracodawcy. Niestety aktualnie nie posiadasz gotówki, która umożliwiłaby zakup biletu na pociąg lub autobus i dojazd do miejsca potencjalnego zatrudnienia. Czy to wszystko oznacza, że odpuścisz okazję otrzymania pracy marzeń?

Pieniądze od ręki

W Ferratum Bank zdajemy sobie sprawę, że czasami gdy okazja puka do drzwi i trzeba z niej skorzystać. Za chwilę może się okazać, że konkretna propozycja czy oferta już nigdy się nie powtórzy. Właśnie dlatego stworzyliśmy proste i szybkie pożyczki, dzięki którym możesz mieć łatwy dostęp do niezbędnej gotówki. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz w dosłownie kilka chwil uzyskać pożyczkę przez internet. 
Wnioskowanie o pożyczkę można przyrównać do przysłowia, że trzeba kuć żelazo póki gorące. W momencie gdy pieniądze zostały już przelane na Twoje konto, możesz przesłać odpowiedź do pracownika działu rekrutacji z zapowiedzią, że chętnie przyjedziesz na rozmowę rekrutacyjną już w ten piątek! Z Ferratum to wszystko jest proste. Wystarczy powiedzieć “tak”.
 
Masz jakieś wskazówki, którymi możesz podzielić się z innymi?
Jeśli uważasz, że są to pomocne wskazówki udostępnij ten post innym osobom, które znasz i którym mogą się one przydać. Po więcej przydatnych wskazówek odsyłamy na naszego bloga!