Z pewnością chociaż raz zdarzyło Wam się mieć zagwostkę przy wybieraniu prezentu dla świeżo upieczonych rodziców. Co można im kupić, czego jeszcze nie mają? Czy naprawdę potrzebują więcej ubranek lub zabawek? Może się okazać, że nie. Jeżeli szukacie pomysłu na prezent dla przyjaciół, którzy mają dzieci, mamy dla Was kilka propozycji genialnych gadżetów, które sprawiają, że życie młodych rodzin staje się o wiele prostsze.  Co to więc za pomysły? 1.    Smoczek, który się nie brudzi Wyobraźcie sobie spacer do

Z pewnością chociaż raz zdarzyło Wam się mieć zagwostkę przy wybieraniu prezentu dla świeżo upieczonych rodziców.

Co można im kupić, czego jeszcze nie mają? Czy naprawdę potrzebują więcej ubranek lub zabawek? Może się okazać, że nie.

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent dla przyjaciół, którzy mają dzieci, mamy dla Was kilka propozycji genialnych gadżetów, które sprawiają, że życie młodych rodzin staje się o wiele prostsze.

Co to więc za pomysły?

Smoczek, który się nie brudzi

Wyobraźcie sobie spacer do parku lub podróż pociągiem. Wasze dziecko nagle upuszcza smoczek, który w mgnieniu oka staje się zabrudzony i pełen zarazków. Smoczek trzeba umyć wodą z mydłem, zanim dziecko znów z niego skorzysta. Co zrobić, gdy nie mamy w danym momencie takiej możliwości? Istnieje rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba nosić przy sobie mydła i wody. I my je znamy.

Smoczek o nazwie Keep it clean wyposażony jest w plastikową osłonkę, która stale go chroni. Za każdym razem, gdy smoczek spada, osłonka zamyka się automatycznie i chroni gumową końcówkę smoczka przed zabrudzeniem.

To sprzęt obowiązkowy dla każdego rodzica.

Elektroniczna niania w smartfonie

Elektroniczna niania to niezbędny gadżet każdej młodej rodziny. Na rynku dostępnych jest wiele opcji z kamerą czy urządzeniem umożliwiającym podgląd. Jednak skoro tyle czasu spędzamy z telefonem w ręku chyba nadeszła pora, aby rodzice mogli pilnować swojego dziecka wykorzystując smartfon. Produkty takie jak Withings Smart Baby Monitor, Lollipop i Cloud Baby Monitor oferują właśnie takie rozwiązanie.

Dzięki aplikacjom mobilnym rodzice mogą nie tylko stale mieć oko na swoje dziecko, ale także otrzymywać powiadomienia, takie jak sygnały ruchu i dźwięku. Dzięki komunikacji głosowej, rodzice mogą odtwarzać kołysanki czy specjalny szum, który pomaga dziecku zasnąć. Co więcej, mogą nawet dzielić się wideo na żywo z rodziną i przyjaciółmi.

Smoczek z funkcją pomiaru temperatury

Gorączkujące dziecko to jeden z koszmarów dręczących rodziców, a sprawdzanie temperatury ciała dziecka ma kluczowe znaczenie dla jego prawidłowego rozwoju. To właśnie dlatego smoczek z wbudowanym termometrem może uratować sytuację.

Termometr Pacifier Thermometer firmy Summer ma nawet wbudowane powiadomienie o gorączce, która to opcja pozwala rodzicom zmierzyć temperaturę dziecka w nocy, nie budząc go.

Większość smoczków z tą opcją ma również wbudowaną pamięć wewnętrzną, która zapisuje poprzednie odczyty, aby rodzice mogli prześledzić wykres temperatury dziecka.

Wszystkie rzeczy na swoim miejscu

Czasem najprostszy pomysł to najlepszy pomysł. Będąc rodzicami, musicie pilnować nie tylko swojego dziecka, ale także jego zabawek, jedzenia i akcesoriów, a także własnych rzeczy, takich jak portfel i telefon. Często zdarza się nam upuścić lub zgubić takie rzeczy.

Z pomocą przychodzą torby do wózków. Te torby można przypiąć lub rozwiesić nad uchwytami wózka. Są zamykane na zamek, więc rodzice mogą w nich bezpiecznie trzymać wszystkie swoje akcesoria.

Wodoodporne śliniaczki

Najlepszą propozycję prezentu zachowaliśmy na sam koniec.

Bądźmy szczerzy, dzieci szybko i stale się brudzą. Podczas karmienia, większość jedzenia ląduje na ich ubraniach. Czyszczenie stało się teraz prostsze dzięki silikonowym śliniaczkom wielokrotnego użytku.

Gdy tylko coś się rozleje, zarówno te wodoodporne i plamoodporne śliniaczki można przetrzeć lub wrzucić do zmywarki, a po chwili są one gotowe do ponownego użytku.

 

Zachwyć swoich znajomych z dziećmi wręczając im któryś z tych prezentów!