Outdo Yourself. Sukces jest efektem rozwijania swoich pasji

Outdo Yourself. Sukces jest efektem rozwijania swoich pasji

„Każde wielkie marzenie zaczyna się od marzyciela. Pamiętaj – masz w sobie siłę, cierpliwość i pasję, by sięgnąć gwiazd i zmienić świat”,
Harriet Tubman

Gdy w zeszłym roku zorganizowaliśmy nasz konkurs Outdo Yourself (http://ferratumoutdoyourself.com), jego celem było zachęcić ludzi, aby podzielili się z nami swoimi celami i marzeniami oraz zainspirować innych, aby zrealizowali się w dziedzinie, która jest dla nich ważna.

Podziel się swoją pasją

„Moją misją jest nie tylko przetrwać, ale i rozwijać się; i zrobić to z pasją, współczuciem, humorem i z klasą”,

Maya Angelou

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy musieli nagrać krótki film, w którym opowiedzą nam o swoim celu lub marzeniu, a także uzasadnią dlaczego jest to dla nich ważne i dlaczego do tej pory im się nie udało tego zrealizować.

Dla niektórych był to już rozpoczęty projekt, który chcieli dokończyć. Dla innych był to cel, którego nie zrealizowali z powodu braku środków lub dostępnych funduszy.

Zapoznaliśmy się ze wszystkimi zgłoszeniami były to dokładnie 133 filmy z 18 krajów, a zwycięzców nagrodziliśmy dotacją i wsparciem, których potrzebowali, aby zrealizować swój cel.

Co jest Ci potrzebne, aby spełniło się Twoje marzenie

Poza oddaniem, wiarą w siebie, umiejętnościami i pasją, w Ferratum Money wiemy, że także pieniądze mogą być ważnym czynnikiem, aby ludzie byli w stanie realizować swoje pasje.

W końcu to właśnie pieniądze mogą czasami otworzyć wcześniej zamknięte drzwi lub dać szansę okazji, która nagle pojawi się na naszej drodze.

Naszym celem w konkursie Outdo Yourself było pomóc ludziom zrealizować ich marzenia. 

Bądź najlepszy

„Niech twoją pasją stanie się nauka. Jeżeli tak się stanie, nigdy nie przestaniesz się rozwijać”

Anthony J. D'Angelo

Jednym z najbardziej inspirujących filmów, które otrzymaliśmy było nagranie Mariann z Estonii, którego przesłanie to esencja naszego konkursu Outdo Yourself.

Po narodzinach drugiego dziecka, Mariann odkryła pasję do fotografii, szczególnie do fotografowania dzieci. Po roku entuzjastycznego fotografowania, Mariann uznała, że w dziedzinie fotografii wiele więcej już się nie nauczy.

Jednak jakiś czas później, Mariann odkryła stronę creativelive.com, miejsce pełne tysięcy kreatywnych filmów i szkoleń oraz żywą społeczność zaangażowanych w rozwój osób. Wówczas sobie uświadomiła sobie, że chce dowiedzieć się więcej.

„Gdy robimy zdjęcie, zatrzymujemy chwilę i uświadamiamy sobie, jak bogata jest rzeczywistość”

Anonim

Gdy wykupiła kilka szkoleń, jej głód wiedzy i chęć rozwoju wciąż rosły. Obecnie celem Mariann jest zakup dodatkowych szkoleń, aby mogła dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie fotografii i obróbki zdjęć. Myśli również o zakupie nowego sprzętu.

Film Mariann przypomina nam, jak ważny jest rozwój naszych umiejętności, ciągła nauka, stawianie sobie wyzwań i dokładanie starań, aby stać się najlepszą wersją samego siebie.

Życzymy Mariann powodzenia w dziedzinie fotografii i dalszej nauce.

„Zdjęcie zrobione aparatem to wyobrażenie, które chcesz stworzyć w rzeczywistości”
Scott Lorenzo

 

Niebawem przedstawimy więcej historii, które napłynęły do nas w ramach konkursu Outdo Yourself!