Pożyczka na raty sposobem na realizację marzeń

Odkąd tylko wprowadziłeś się do swojego mieszkania, ciągle chodzi Ci po głowie, aby wyremontować drugi pokój i przekształcić go w pokój dla gości. Dzięki temu, każdy z rodziny czy przyjaciół czy znajomych mógłby w dowolnej chwili Cię odwiedzić i zostać nieco dłużej.
Jednak mijają tygodnie, miesiące i wreszcie lata, a pokój gościnny stał się najmniej odwiedzanym pomieszczeniem i wręcz niechcianą przestrzenią w Twoim mieszkaniu. Za każdym razem, gdy obok niego przechodzisz pojawia się pomysł, żeby wreszcie go wyremontować. Jednak zazwyczaj wraz z  nią myśl “Może jednak w następnym miesiącu”.
 
Jednak nadchodzi ten dzień, w którym otrzymujesz telefon od jednego z najbliższych przyjaciół, który radośnie oznajmia, że pod koniec miesiąca będzie przejazdem w okolicy. Oczywiście, przy okazji bardzo chciałby się z Tobą zobaczyć, więc może mógłby zatrzymać się u Ciebie na kilka dni. Nie potrzebowałeś dużo czasu do namysłu, od razu odpowiedziałeś, że tak! W końcu nie wiedzieliście się już tak długo i będzie to idealna okazja do spędzenia ze sobą trochę czasu.
Trzeba przyznać, że nie ma nic lepszego niż niezbyt odległy termin, który zmotywuje nas w końcu do działania!
 

Zrób to o czym marzysz

Pożyczka na raty sposobem na realizację marzeńPodwijasz rękawy, wchodzisz do swojego drugiego pokoju i natychmiast zaczynasz opracowywać plan rewitalizacji i remontu na najbliższe dni. Pierwszym z nich będzie zakup oraz instalacja niewielkiej ściany regipsowej, chciałbyś bowiem uzyskać miejsce na kolekcję książek, które od lat zalegają w kartonach i pudełkach.
 
To jednak nie wszystko, ponieważ chcesz również zakupić sofę dwu-osobową na wypadek, gdyby pewnego dnia w mieszkaniu znalazło się znacznie więcej gości. Poza sofą, przydałaby się również komoda lub szafa, tak aby znajomi mieli gdzie umieścić swoje najpotrzebniejsze rzeczy, lub po prostu rozpakować bagaże. Idealnym dodatkiem byłby jeszcze fotel jednoosobowy, dzięki niemu sam mógłbyś w końcu korzystać z tego pokoju. Służyłby jako miejsce przeznaczone do czytania książek, których masz już pokaźną kolekcję.
 
Stoisz w drzwiach, zamykasz oczy i praktycznie już widzisz jak niesamowicie będzie wyglądało to pomieszczenie. Na samą myśl o tym, uśmiechasz się sam do siebie. Wreszcie kolejny pokój będzie spełniał właściwą mu funkcję i zaczniesz z niego korzystać, tak jak planowałeś od samego początku.
Jednakże, aby zrealizować tę wspaniałą wizję, i do tego w tak krótkim czasie, możesz potrzebować pomocy.

Potraktuj to jako pomocną dłoń

Właśnie w takiej wyjątkowej chwili pożyczka na raty w Ferratum staje się  idealnym rozwiązaniem. Możesz wnioskować o kwotę nawet do 5 000 zł na wygodne, nawet 24 raty.
Co ważne, w przeciwieństwie do tradycyjnego kredytu, pożyczki ratalne są przyznawane niemalże natychmiast po złożeniu wniosku. Równomierne rozłożenie zobowiązania pozwala sfinansować dowolny cel i odpowiednio zaplanować kolejne wydatki, z uwzględnieniem wygodnych miesięcznych rat.
 
Dzięki naszej zautomatyzowanej technologii scoringu kredytowego, dosłownie po chwili od złożeniu wniosku możesz uzyskać decyzję kredytową. Proces wnioskowania jest szybki i prosty, ponieważ aplikację wypełnisz przez Internet w kilka minut i bez potrzeby przesyłania dokumentów dotyczących zatrudnienia czy zarobków.
 
W Ferratum Bank często mówimy “tak”, kiedy większość tradycyjnych banków odpowiada “nie”!
Naszą misją jest zapewnienie najszybszego procesu wnioskowania o pożyczkę oraz osobistej obsługi naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Zatem, jak możemy Ci pomóc?


Jeśli uważasz, że są to pomocne wskazówki udostępnij ten post innym osobom, które znasz i którym mogą się one przydać. Po więcej przydatnych wskazówek odsyłamy na naszego bloga!