Pożyczki dla osób z negatywną historią kredytową

Pożyczki dla osób z negatywną historią kredytową
Co zrobić, gdy życie oferuje Ci propozycję nie do odrzucenia? Na przykład otrzymujesz zaproszenie na koncert Twojego ulubionego artysty pierwszy od lat w Polsce. Po chwili jednak okazuje się, że akurat teraz brakuje ci gotówki? Co wtedy zrobisz? Odrzucisz czy przyjmiesz tę propozycję?
 
Gdy tylko uświadomisz sobie, że niektóre propozycje są zbyt wyjątkowe, aby je odrzucić, starasz się o pożyczkę w pobliskim banku, aby pokryć koszty wydarzenia i podróży. Niestety ze względu na drobne komplikacje finansowe z kartą kredytową, które miały miejsce kilka lat temu, Twoja ocena kredytowa nie jest obecnie zbyt korzystna i nie możesz otrzymać pożyczki z banku. No i co teraz? Jakie masz opcje do wyboru?

Jak wyjść z ciężkiej sytuacji?

Pieniądze mogą być potężnym narzędziem, które otwiera drzwi i toruje nam drogę do kolejnych możliwości. Co więc możesz zrobić w sytuacji, gdy masz szansę skorzystać z okazji i coś zmienić w swoim życiu, a masz negatywną ocenę kredytową?
Czytaj dalej i dowiedz się jak możesz wyjść z takiej sytuacji zwycięsko.

Gdy bank nie pomoże

Masz negatywną ocenę kredytową? Nie martw się. Istnieją dla Ciebie rozwiązania w formie pożyczek krótkoterminowych, z których można skorzystać nawet gdy banki tradycyjne odmawiają. Mogłeś mieć problemy w przeszłości, my to rozumiemy. Każdemu może się to zdarzyć.
 
Z przyjemnością powitamy Cię w Ferratum Money! Zawsze staramy się mówić Ci tak, gdy inne banki i instytucje finansowe mówią nie. Często jesteśmy w stanie pomóc w zakresie szybkich pożyczek krótkoterminowych osobom z negatywną oceną kredytową. 

Pozytywny nowy start

Wierzymy, że pożyczanie pieniędzy to coś więcej niż tylko transakcja finansowa. Według nas to wzajemna relacja zbudowana na zaufaniu i niezawodności. W Ferratum Money jesteśmy otwarci na każdego.
Jeżeli masz negatywną opinię kredytową, a potrzebujesz dostępu do pieniędzy, aby zrealizować swoje plany, możesz przyjść do nas po mikropożyczkę.
 
Jeżeli zatwierdzimy Twój wniosek, na początek dostaniesz niewielką sumę. Gdy tylko ją spłacisz w ustalonym w harmonogramie terminie, następnym razem możemy zwiększyć kwotę przyznanej Ci pożyczki, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
 
Składanie wniosku w Ferratum Money jest bardzo proste. Wejdź na naszą stronę i uzupełnij wniosek online. Wypełnienie wniosku zajmuje tylko kilka minut, a po jego zatwierdzeniu środki znajdą się na Twoim rachunku jeszcze tego samego dnia!