świąteczny barometr

  • 2016-12-20
    Święta to wyjątkowy czas, do którego pragniemy się jak najlepiej przygotować. Na pewno nieodzownym elementem grudnia są zakupy – z jednej strony myślimy o przygotowaniu  wigilijnej kolacji i udajemy się do sklepów po żywność, z drugiej wypatrujemy idealnych prezentów dla naszych bliskich. Jakie świąteczne przyzwyczajenia mają Polacy i ile one kosztują – to  tylko dwa pytania z wielu, na które odpowiada badanie Christmas Barometer 2016 przeprowadzone przez Grupę Ferratum już po raz trzeci z rzędu.
  • 2016-12-14
    Christmas Barometer 2016 to już trzecia edycja największego globalnego badania Grupy Ferratum przeprowadzonego w 20 krajach Europy i Wspólnoty Brytyjskiej. W ankiecie wzięło udział ponad 13 tysięcy osób. Na co wydajemy pieniądze w czasie Świąt? Jaki prezent gwiazdkowy wybieramy najchętniej? Mieszkańcy którego kraju wydadzą najwięcej? Czy wolimy kupować przez internet czy w stacjonarnych sklepach? – to kilka z pytań, na które Ferratum Bank odpowiada.
  • 2016-11-22
    Już niebawem Święta! Radosny okres, ale również spore wyzwanie dla budżetu każdego z nas. W związku z tym przygotowaliśmy kolejną edycję Świątecznego Barometru Ferratum 2016, przeprowadzonego wśród mieszkańców ponad 20 krajów Europy i nie tylko.