szybka pożyczka

 • 2016-06-28

  Możliwość pożyczenia pieniędzy daje nam wiele firm i banków, ale nie wszystkie zasługują na to, by powierzać im swoje zaufanie. Skoro pożyczkodawca wymaga od nas rzetelność w spłatach, powinien odwdzięczyć się tym samym i zagwarantować usługę godną zaufania.

 • 2016-04-27
  Dodatkowy zastrzyk gotówki tuż przed wakacjami ucieszy każdego. Szansę na zwrot podatku dają niskie dochody lub błąd w zapłacie zaliczek. Jeśli jednak rozliczyliśmy się niewłaściwie i nasz podatek był zbyt niski, zostajemy dłużnikami fiskusa. Jak postępować w każdej z tych sytuacji?
 • pożyczka przez interent
  2016-02-11
  Niezależnie od tego jaki mamy stosunek do internetu, nie da się nie zauważyć, że jest on ogromną częścią naszego życia. W internecie robimy zakupy, zamawiamy jedzenie, mamy namiastkę kina a nawet teatru, możemy pozałatwiać sprawy finansowe lub wziąć pożyczkę. Załatwianie tak wielu spraw tą drogą ma swoich zwolenników i przeciwników. Bez względu na to, czy jesteś za czy przeciw wkradaniu się internetu w każdą dziedzinę życia, najważniejsze, żeby zachować rozwagę przy zaciąganiu pożyczek czy płaceniu za zakupy. Sprawdź, jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę przez internet, żeby nie narobić sobie kłopotów.