Barometr Ferratum 2018
Dni są już coraz dłuższe, a słońce zaczyna nas rozpieszczać, dzięki czemu wielu z nas już chodzi z głową w chmurach. Zastanawiamy się kto z Was już zaczął myśleć o wakacjach? Może Wasze plany są jeszcze w powijakach, a może zdążyliście już wszystko skrupulatnie zaplanować?
 
Aby uzyskać odpowiedzi na te oraz więcej pytań, startujemy z kolejną edycją Wakacyjnego Barometru Ferratum!
Zastanawiamy się, ile i na co Europejczycy wydają podczas miesięcy wakacyjnych? Jak na ich tle wypadają Polacy? Chcielibyśmy dowiedzieć się również, jaką Ty masz opinię na temat wydatków wakacyjnych?
 
Jesteśmy również ciekawi ile gospodarstw domowych planuje rozdysponować swoje środki na wydatki wakacyjne. Więcej czy mniej niż w ubiegłym roku?  Czy Polacy nadal będą chętnie promować zdrowy tryb życia i wyruszać całymi rodzinami na wycieczki górskie czy rowerowe? A może częściej będą wybierać podróże zagraniczne? Ciekawi nas również, czy Klienci zdecydują się tego lata korzystać z bankowości mobilnej.
 
Mamy również nadzieję, że jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom i wyjść z ofertą jako odpowiedzią na ich potrzeby! Udzielamy szybkich pożyczek online za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Wniosek o pożyczkę można złożyć w zaledwie chwilę, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymać już w kilkanaście minut i cieszyć się udanymi wakacjami!
 
Badanie Wakacyjnego Barometru Ferratum jest narzędziem, które służy do oceny zmian w całej Europie. Zostanie przeprowadzone w formie zestandaryzowanego kwestionariusza internetowego dla każdej z lokalizacji. Dzięki temu zestawieniu będziemy mogli udoskonalić naszą ofertę i dopasować ją do potrzeb naszych Klientów, takich jak Ty!
 
Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety właśnie teraz! Udzielenie odpowiedzi zajmie Ci tylko chwilę, a dla nas będzie bardzo wartościową informacją!

 

Chcesz zapoznać się z wynikami naszych dotychczasowych badań?

Wejdź na naszą stronę >>