Dlaczego warto wybrać Ferratum?

Jeśli aktualnie zastanawiasz się nad pożyczką, to bardzo ważne, abyś wybrał właściwą instytucję finansową, która poza ciekawą ofertą zaproponuje pewne wartości dodane. Pamiętaj, że wartościowo nie oznacza tylko atrakcyjnie finansowo, ale także przejrzyście, uczciwie, wygodnie, niezawodnie, łatwo i poufnie.
 
Ferratum Poza ofertą dostępną w tradycyjnych bankach, na rynku znajduje się wiele instytucji finansowych oferujących szybkie pożyczki online. Co natomiast nas wyróżnia? Ferratum Group rozwija swoją działalność na całym świecie już od 2005 roku i obecnie jest pionierem w sektorze technologii finansowych oraz pożyczek mobilnych, funkcjonującym już w 25 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jako Ferratum Poland na terenie naszego kraju od 2008 roku, wystąpił do Nadzoru Finansowego Malty o uzyskanie licencji bankowej, którą otrzymał we wrześniu 2012 roku. Dzięki temu, firma mogła zwiększyć wachlarz oferowanych produktów oraz satysfakcję swoich Klientów, oferując im bardziej efektowne i dopasowane usług na bankowym poziomie.
 
Nasi Klienci mogą wypełnić wniosek o pożyczkę za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wypełnienie aplikacji nic nie kosztuje i zajmuje zaledwie chwilę, a uzyskanie decyzji jest  darmowe i niemalże natychmiastowe. Czas oczekiwania to zaledwie chwila, a po akceptacji decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze możesz otrzymać już tego samego dnia. Odkąd Ferratum jest liderem bankowości mobilnej, nie musisz oczekiwać na infolinii, stać w kolejkach czy martwić się zbędnymi formalnościami. Stawiamy na szybkość i wygodę!
 
Możesz być pewny, że aplikując o naszą pożyczkę online jesteś w dobrych rękach. Jesteśmy międzynarodową, nowoczesną organizacją, która codziennie oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne tysiącom Klientów na całym świecie.
 

Nadal nie wiesz gdzie wziąć pożyczkę?

Jeżeli aktualnie rozważasz różne oferty pożyczek, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji przygotowaliśmy najważniejsze powody, dla których Ferratum Bank powinien stać się Twoim pierwszym wyborem:
 
  1. Oferujemy szybki, wyjątkowo łatwy i krótki proces aplikowania o pożyczkę przez Internet.
  2. Jako Bank gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych  wszystkim naszym Klientom.
  3. Oferujemy pożyczki od 1 000 zł do 15 000 zł (jeśli jesteś naszym nowym Klientem, pierwsza pożyczka to maksymalnie 10 000 zł)
  4. Sam decydujesz na jaki okres pożyczasz, a do wyboru masz od 6 do 48 miesięcy.
  5. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, z dostępem do Internetu.
  6. W wyznaczonych godzinach, przez 6 dni w tygodniu możesz skontaktować się z naszym Biurem obsługi Klienta.
  7. Nasze podstawowe wartości to uczciwość i zaufanie. Doceniamy długotrwałe relacje i wierzymy w odpowiedzialne pożyczanie.
  8. Doceniamy naszych lojalnych i punktualnych Klientów, oferując im możliwość dodatkowej pożyczki, znacznie obniżając jej koszt.
  9. Dajemy możliwość aplikowania o pożyczkę online w 100%, bez zbędnych formalności.
  10. W Polsce oferujemy usługi pożyczkowe od 2008 roku, dzięki czemu mamy już wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X