Instantor - pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego?

Bez względu na to, czy pojawiła Ci się super okazja z której chcesz skorzystać, czy potrzebujesz pomocy finansowej w zwykłej, codzienniej sytuacji. W Ferratum wiemy, że w życiu to czas jest najważniejszy, a jego utrata jest nieodwracalna.
Właśnie dlatego z przyjemnością przedstawiamy Ci Instantora. Narzędzie, które pomaga nam przyspieszyć proces uzyskiwania pożyczki online, której możesz nagle potrzebować.

Czym jest Instantor?

Instantor to narzędzie, które wywodzi się ze szwedzkiej firmy, która zarządza weryfikacją tożsamości klientów, wymaganą do przetwarzania wniosków kredytowych. Dzięki temu, nie ma konieczności dostarczania przez wnioskodawcę dodatkowej dokumentacji. To z kolei przyspiesza proces ubiegania się o pożyczkę oraz zatwierdzania jej wniosku. 

Pożyczka bez przelewania groszaPodsumowując, Instantor to:

  • szybka, łatwa i bezpieczna weryfikacja bez przelewania 1 grosza
  • proste i wygodne logowanie do swojego banku
  • decyzja o przyznaniu szybkiej pożyczki już po chwili
  • wnioskowanie bez zbędnych formalności
  • większe prawdopodobieństwo zatwierdzenia wniosku
  • brak przechowywania danych klienta

Jak to działa?

Jeszcze do niedawna, weryfikacja szybkiej pożyczki oznaczała, że klienci musieli ręcznie skanować i kopiować swoje dokumenty, takie jak dowód osobisty czy potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na swoje konto bankowe. Dokumenty musiały być przesyłane do instytucji pożyczkowej za pośrednictwem poczty elektronicznej, tradycyjnej bądź faksu. Taka weryfikacja była bardzo czasochłonna, a proces składania i zatwierdzania wniosku skomplikowany.
 
Dzięki funkcji jakie posiada Instantor, weryfikacja jest dokonywana znacznie szybciej oraz prościej. Osoba wnioskująca o pożyczkę po prostu loguje się do swojego konta bankowego, a proces weryfikacji przeprowadzany jest przez zaawansowany system bezpieczeństwa. Gdy wnioskodawca jest już zalogowany na swoje konto bankowe, Instantor porównuje i sprawdza dane jakie Klient podaje we wniosku z danymi osobowymi posiadacza konta. Następnie w systemie Ferratum pojawia się informacja o prawdziwości danych wprowadzonych we wniosku przez Klienta.

Pożyczka bez przelewania 1 grosza? Tak to możliwe!

Jednym słowem, przede wszystkim uproszczenie i przyspieszenie całego procesu. Instantor zrewolucjonizował proces dostarczania stosu dokumentów przez Klienta i weryfikacji ich przez pracownika banku.
Dzięki nowoczesnemu systemowi weryfikacji posiadamy sprawny proces decyzyjny, dzięki czemu możesz otrzymać pieniądze, których potrzebujesz bez zbędnej zwłoki i czekania w kolejkach, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.

Czy Instantor jest bezpieczny?

Ferratum jako wiodący, międzynarodowy dostawca mobilnych usług finansowych, a także pionier w dziedzinie technologii finansowej, bezpieczeństwo Klientów traktuje bardzo poważnie.
Wszystkie dane dostarczane przez Instantor są chronione poprzez protokół służący do szyfrowania komunikacji sieciowej. Kiedy użytkownik jest zalogowany na swoje konto bankowe, Instantor nie zapisuje ani nie przechowuje żadnych informacji o użytkowniku. Co więcej, Instantor nie ma możliwości modyfikowania żadnych danych, ani wykonywania operacji z konta użytkownika. Celem Instantora jest jedynie porównanie danych i przeprowadzenie analizy sytuacji finansowej użytkownika.
 
Dzięki Instantorowi z Ferratum możesz częściej i szybciej powiedzieć “Tak”!
 

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X