Jak korzystać z kalkulatora pożyczek?

Bez względu na to, czy chcesz zrealizować niecodzienne przedsięwzięcie czy potrzebujesz pomocy w codziennych sprawach, takich jak naprawa samochodu czy opłacenie rachunków. W Ferratum oferujemy Ci możliwości finansowe, abyś częściej mógł mówić życiu „tak”.

Odpowiedzialne pożyczanie

Kalkulator pożyczki - jak z niego korzystać Ferratum zostało założone w Helsinkach w Finlandii, i od początku działalności kieruje się skandynawskimi wartościami, takimi jak zaufanie, uczciwość, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój. Wierzymy, że transakcja to coś więcej niż operacja finansowa. Uważamy, że to wzajemna wymiana, oparta na zaufaniu. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca dokładamy wszelkich starań, aby działać zgodnie z odpowiedzialnymi praktykami marketingowymi i zapewniać, aby nasze informacje były dla Klienta w pełni zrozumiałe, przejrzyste i dokładne.
 
Procedura zatwierdzania pożyczek jest oparta na złożonym modelu, który opracowywaliśmy przez lata. Nasze decyzje finansowe to uważna ocena statusu finansowego pożyczkobiorcy, możliwości spłaty zobowiązania oraz tego, czy wymogi i cele pożyczkobiorcy będzie można zrealizować za pomocą środków z pożyczki. Mimo że proces zatwierdzania pożyczki trwa klikanaście minut, pod uwagę bierzemy kilka czynników, aby upewnić się, że jest ona przyznawana w oparciu o logiczne i etyczne rozumowanie. Natomiast już po wypłacie, jeżeli nasi Klienci mają problemy ze spłatą, zawsze chętnie rozmawiamy o możliwowościach rozwiązaniach takiej sytuacji.

Obliczanie pożyczek

Korzystając z naszego kalkulatora pożyczki można określić pełną kwotę, jaka będzie do spłaty. Wystarczy użyć suwaka na kalkulatorze pożyczki, by wybrać kwotę, a następnie wykorzystać drugi suwak, aby wybrać liczbę dni, na jaką chcesz zaciągnąć pożyczkę. Nasz kalkulator pożyczek obliczy stopę odsetek, a w kolumnie po prawej stronie pojawi się całkowita kwota pożyczki.
Nasz kalkulator pożyczek można wykorzystać, aby obliczyć pożyczkę na raty na określony czas. Bez względu na to, czy chcesz poznać koszty, aby kupić bilety na wakacje w ostatniej chwili, zarezerwować lot, czy udać się na rozmowę o pracę na drugim końcu kraju. Wszystkiego dowiesz się w zaledwie kilka chwil, dzięki naszemu kalkulatorowi pożyczki. 

Dostosuj pożyczkę do swoich potrzeb

Możesz bardzo łatwo zarządzać swoją pożyczką, znajdując najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu komfortowo spłacisz swoją pożyczkę. Użyj suwaków kalkulatora pożyczki, aby zmienić liczbę miesięcy i ilość pieniędzy, aż znajdziesz taką kwotę, która Ci odpowiada.

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Brak dodatkowych opłat

Wierzymy w całkowicie przejrzyste działania. Jesteśmy bezpośrednim pożyczkodawcą. W ramach naszych pożyczek, wszystkie kwoty, które widzisz na kalkulatorze są wszystkim co oddajesz (przy założeniu terminowej, zgodnej z harmonogramem spłaty).  Gdy korzystasz z naszego kalkulatora pożyczek, zawsze masz pewność, że nie ma żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów. Dokładnie wiesz, ile należy spłacić, bez przykrych niespodzianek. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dokumentów zamieszczonych na naszej stronie.

Czym są odsetki?

Odsetki to opłata, którą klient, czyli pożyczkobiorca, musi zapłacić za pożyczenie pieniędzy od pożyczkodawcy. Odsetki wyrażone są w procentach całkowitej kwoty pożyczki.
 
Nasze pożyczki na raty są bardzo elastyczne oraz dostępne w większych kwotach. Można wnioskować o pożyczkę do 15 000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Pożyczki ratalne opierają się na comiesięcznej spłacie rat.
 
Spłaty rat zazwyczaj są równo rozłożone na cały okres spłaty. Dzięki czemu nasi klienci mogą zaplanować swoje wydatki, biorąc pod uwagę miesięczną kwotę do spłaty.