Kalkulator kredytowy

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 


Kalkulator kredytowy - Obliczanie pożyczek

Korzystając z naszego Kalkulator kredytowy można określić pełną kwotę, jaka będzie do spłaty. Wystarczy użyć suwaka na kalkulatorze pożyczki, by wybrać kwotę, a następnie wykorzystać drugi suwak, aby wybrać liczbę dni, na jaką chcesz zaciągnąć pożyczkę. Nasz kalkulator pożyczek obliczy stopę odsetek, a w kolumnie po prawej stronie pojawi się całkowita kwota pożyczki.

Nasz kalkulator pożyczek można wykorzystać, aby obliczyć pożyczkę na raty na określony czas. Bez względu na to, czy chcesz poznać koszty, aby kupić bilety na wakacje w ostatniej chwili, zarezerwować lot, czy udać się na rozmowę o pracę na drugim końcu kraju. Wszystkiego dowiesz się w zaledwie kilka chwil, dzięki naszemu kalkulatorowi pożyczki. 

Kalkulator kredytowy - jak dopasować pożyczkę

Kalkulator pożyczkowy to doskonałe narzędzie pomagające w prosty sposób dopasować kwotę kredytu do Twojej aktualnej sytuacji finansowej. Użyj suwaków zmieniając dowolnie okres pożyczki, kwotę kredytu - jednocześnie automatycznie obliczane jest wysokość raty i wszsytkie związane z nią koszty. Dopasowanie wartości spłat miesięczych do zasobności Twojego portfela wpłynie na punktualność spłat zwiększając Twoją zdolność kredytową na dodatkową gotówką na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Brak dodatkowych opłat

Wierzymy w całkowicie przejrzyste działania. Jesteśmy bezpośrednim pożyczkodawcą. W ramach naszych pożyczek, wszystkie kwoty, które widzisz na kalkulatorze są wszystkim co oddajesz (przy założeniu terminowej, zgodnej z harmonogramem spłaty).  Używając kalkulator kredytowy zawsze masz pewność, że nie ma żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów. Dokładnie wiesz, ile należy spłacić, bez przykrych niespodzianek. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dokumentów zamieszczonych na naszej stronie.

Czym są odsetki?

Odsetki to opłata, którą klient, czyli pożyczkobiorca, musi zapłacić za pożyczenie pieniędzy od pożyczkodawcy. Odsetki wyrażone są w rocznych procentach całkowitej kwoty pożyczki.

Nasze pożyczki są bardzo elastyczne oraz dostępne w większych kwotach. Można wnioskować o pożyczkę do 15 000 zł, z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Spłaty rat zazwyczaj są równo rozłożone na cały okres spłaty, dzięki czemu nasi Klienci mogą zaplanować swoje wydatki, biorąc pod uwagę miesięczną kwotę do spłaty.