Korzyści Plus Pożyczki

Pożyczka na raty w Ferratum Bank to dobry wybór gdyż:

Cenimy sobie Twój czas

Proces rozpatrzenia wniosku o pożyczkę na raty zazwyczaj zajmuje trochę czasu - jednak nie u nas! Prosty wniosek, który składasz przez internet automatycznie trafia do rozpatrzenia przez naszych specjalistów. A decyzję o przyznaniu pożyczki masz niemalże natychmiast. Oszczędność Twojego czasu jest dla nas bardzo ważna bowiem zdajemy sobie sprawę jak cenny jest on dla Ciebie. Dlatego też do minimum skróciliśmy czas oczekiwania na pożyczkę.

Elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb

Wygodny i prosty w użyciu kalkulator pożyczki na raty pomoże Ci szybko sprawdzić i wybrać najlepszą opcję dopasowaną do Twoich potrzeb. Z naszej strony, oferujemy Ci możliwość skorzystania z pożyczki na raty o wartości do 15 000 zł, którą możesz spłacać w wygodnych ratach przez okres maksymalnie 48 miesięcy.
 

Gwarancja bezpieczeństwa i wiarygodności instytucji bankowej

Ferratum Group to międzynarodowa instytucja finansowa od wielu lat z sukcesem funkcjonująca niemalże na całym świecie. Natomiast fakt, iż oddział w Polsce posiada licencję bankową dodatkowo zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystko to zapewni Ci komfort i pewność, że nasz Bank to instytucja finansowa jakiej szukasz.
 
 

Stawiamy na profesjonalizm i kompetencje

Nasz sukces opieramy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Zaangażowanie i umiejętności naszej kadry pomagają spełnić oczekiwania naszych klientów na całym świecie. A na ich wsparcie możesz liczyć przez 7 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach. Wykorzystując w tym celu zarówno telefon, maila czy też czat. 
 

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X