Korzyści Plus Pożyczki

Pożyczka na raty w Ferratum Bank to dobry wybór gdyż:

Cenimy sobie Twój czas

Proces rozpatrzenia wniosku o pożyczkę na raty zazwyczaj zajmuje trochę czasu - jednak nie u nas! Prosty wniosek, który składasz przez internet automatycznie trafia do rozpatrzenia przez naszych specjalistów. A decyzję o przyznaniu pożyczki masz niemalże natychmiast. Oszczędność Twojego czasu jest dla nas bardzo ważna bowiem zdajemy sobie sprawę jak cenny jest on dla Ciebie. Dlatego też do minimum skróciliśmy czas oczekiwania na pożyczkę.

 

Komfort i wygoda są dla nas ważne

Prosty wniosek o pożyczkę na raty wypełnisz na naszej stronie zaledwie w kilka minut. Potrzebny Ci będzie tylko dowód osobisty, telefon i rachunek bankowy. Nie musisz przesyłać nam nawet 1 grosza, gdyż dzięki automatycznej weryfikacji rachunku poprzez sprawdzone narzędzie jakim jest instantor odbędzie się to znacznie szybciej. Minimum formalności i wymaganych informacji z Twojej strony to gwarancja, że wypełnienie wniosku będzie banalnie proste i szybkie.

 

Elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb

Wygodny i prosty w użyciu kalkulator pożyczki na raty pomoże Ci szybko sprawdzić i wybrać najlepszą opcję dopasowaną do Twoich potrzeb. Z naszej strony, oferujemy Ci możliwość skorzystania z pożyczki na raty o wartości do 5 000 zł, którą możesz spłacać w wygodnych ratach przez okres maksymalnie 24 miesięcy. Jednak to Ty wypełniając wniosek decydujesz ile i na jak długo chcesz pożyczyć gotówkę. Nie interesuje nas przy tym cel na jaki planujesz przeznaczyć pożyczone pieniądze. To wyłącznie Twoja decyzja na co zostaną one przeznaczone.
 

Gwarancja bezpieczeństwa i wiarygodności instytucji bankowej

Ferratum Group to międzynarodowa instytucja finansowa od wielu lat z sukcesem funkcjonująca niemalże na całym świecie. Natomiast fakt, iż oddział w Polsce posiada licencję bankową dodatkowo zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystko to zapewni Ci komfort i pewność, że nasz Bank to instytucja finansowa jakiej szukasz.
 
 

Stawiamy na profesjonalizm i kompetencje

Nasz sukces opieramy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Zaangażowanie i umiejętności naszej kadry pomagają spełnić oczekiwania naszych klientów na całym świecie. A na ich wsparcie możesz liczyć 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykorzystując w tym celu zarówno telefon, maila czy też czat.