Korzyści pożyczki na krótko

Pożyczka na krótko w Ferratum Bank to:
 

Gotówka za darmo - dokładnie wtedy gdy jej potrzebujesz 

Pożyczka na raty - oszczędność czasuPierwszy raz pożyczasz w naszym Banku? Skorzystaj z naszej pożyczki za 0 zł. Oddasz dokładnie taką samą kwotę jaką Ci pożyczymy i nic ponadto. Pamiętaj, jednak aby nie spóźnić się ze spłatą.

 

Wygoda pożyczania

Pożyczka na raty - komfort i wygodaProsty wniosek o pożyczkę gwarantuje Ci komfort jakiego oczekujesz. Aby wysłać wniosek potrzebny Ci będzie własny dowód osobisty, telefon i rachunek bankowy.

 

Oszczędność czasu

Pożyczka na raty - oszczędność czasuProsty wniosek o pożyczkę wypełnisz przez internet zaledwie w kilka minut. Jego rozpatrzenie zajmie nam dosłownie chwilę, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz niemalże natychmiast. 

 

Bezpieczeństwo i wiarygodność jaką zapewnia instytucji bankowej

Pożyczka na raty - bezpieczeństwoMiędzynarodowa instytucja finansowa działająca od wielu lat na rynku. Posiadamy licencję bankową, a to zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Gwarancja spokojnego pożyczania to Ferratum Bank.

 

Stałe wsparcie 

Pożyczka na raty - profesjonalizm i kompetencjeKażdego dnia możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. Ich doświadczenie, wiedza i zaangażowanie od wielu lat z powodzeniem pomagają spełniać wysokie wymagania naszych Klientów.

 

Oferta dla obecnych Klientów Banku

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Kwota pożyczki: X
Okres pożyczki: X (X)
Okres pożyczki: X (X)
Opłaty: X
Kwota do spłaty: X
RRSO: X

Promocja Pierwsza pożyczka za darmo!*

Ile chcesz? 800 zł
Na jaki okres? 60 dni
RRSO 0%
Łączna kwota do spłaty: 0€
Pierwsza pożyczka za darmo, przy spłacie jej całości w terminie!