Laptop na raty online

Laptopy już dawno zaczęły wypierać komputery stacjonarne z naszych domów. Przenośne urządzenia nie tylko wygodniej użytkować w gabinecie czy salonie, ale także można zabrać je ze sobą, wychodząc z domu. Sprawdziliśmy, jaki laptop możesz mieć już za 159,61 zł miesięcznie, gdy zaciągniesz pożyczkę na raty.

Nie trzeba już specjalnie wyjaśniać, że laptop to przenośny komputer osobisty, ponieważ takie urządzenia stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Nie powinno to specjalnie dziwić, ponieważ żyjemy w erze mobilności i cenione są przede wszystkim te urządzenia, które można zabrać ze sobą. Laptop może być narzędziem pracy, ale również komunikacji, nie wspominając już o rozrywce. Na rynku znajdziesz bardzo wiele różnych modeli przenośnych komputerów. Możesz wziąć każdy laptop na raty przez internet, dzięki ofercie Ferratum Money.

Jaki laptop do 1000 zł na raty?

Laptop na raty onlineDuża konkurencja na rynku komputerowym sprawia, że już dysponując budżetem 1000 zł, możesz bez problemu nabyć przyzwoitej jakości laptop do pracy i zabawy. Już na tej półce cenowej producenci oferują kompaktowe modele, które wygodnie możesz przenosić. Znajdziesz tu zarówno małe laptopy o przekątnej ekranów 10 cali, jak i zdecydowanie większe, w tym o najpopularniejszym rozmiarze 15,6 cala. Nie ma co jednak liczyć na lepszej jakości karty graficzne, zwykle to układy zintegrowane, ale zupełnie dobrze sprawdzające się w pracy biurowej czy przy niezbyt wymagających grach. Najtańsze na rynku laptopy możesz mieć już za 237,40 zł miesięcznie przy pożyczce na 6 rat.

Jaki laptop do 1500 zł na raty?

Jeśli zwiększysz Twój budżet zakupowy o 500 zł i będziesz szukał dobrego laptopa w maksymalnej cenie 1500 zł, nie zauważysz ogromnej różnicy w dostępnych funkcjach czy parametrach przenośnych komputerów w stosunku do modeli w cenie do 1000 zł. Zdarzają się jednak wyjątki. Na różnego rodzaju wyprzedażach i promocjach w interesującym nas zakresie cenowym można znaleźć laptopy, które na co dzień kosztują dużo więcej i oferują nawet 8 GB RAM, zapewniają pojemny dysk twardy, a także przyzwoity, szybki procesor. Taki laptop możesz nabyć już za 200,79 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 12 rat.

Jaki laptop do 2000 zł na raty?

Dysponując kwotą 2000 zł, bez problemu znajdziesz laptop ekonomiczny i funkcjonalny, który z powodzeniem można używać zarówno w biurze, jak i w domu. Oczywiście na tej półce cenowej trudno oczekiwać najnowszych podzespołów i komponentów, ale za to dostaniesz sprzęt solidny, zupełnie wystarczający do podstawowego użytkowania. Najczęściej pamięć RAM będzie nie większa niż 4 GB, ale za to te laptopy mają już w miarę nowe procesory i dyski SSD. Wiele modeli jest jednak sprzedawanych bez żadnego systemu operacyjnego i warto na to zwrócić uwagę. Pożyczka ratalna online na solidny laptop już za 159,61 zł miesięcznie, rozkładając pożyczkę na 24 raty.

Jaki laptop do 2500 zł na raty?

Półka cenowa do 2500 zł nie gwarantuje co prawda laptopów odpowiednich dla zapalonych graczy, ale za to znajdziesz tu wiele modeli dobrych i solidnych, które nadają się do użytku biznesowego i domowego. To często już w miarę szybkie komputery, z dobrym ekranem, dyskiem SSD, chociaż nie o ogromnej pojemności, posiadające również dobrej klasy procesory. W wielu przypadkach znajdziesz w tym przedziale cenowym laptopy z 8 GB RAM i najnowsze wersje systemów operacyjnych. Za to często nie można liczyć na kartę graficzną dedykowaną. Tej klasy komputer przenośny możesz nabyć już za 199,34 zł miesięcznie przy pożyczce na 24 raty.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Jaki laptop do 3000 zł na raty?

Dobrej klasy i do tego lekki komputer przenośny możesz kupić już w cenie do 3000 zł. Od razu jednak trzeba podkreślić, że nie będzie to najlepsze rozwiązanie dla zapalonych miłośników gier. Jednak w zupełności wystarczy do pracy biurowej i do nawet mocnej eksploatacji w domu. Bez problemu uruchomisz większość programów, nawet tych bardziej wymagających. Zwykle modele z tej półki cenowej są wyposażone w najnowszy system operacyjny, pojemny dysk SSD (czasem nawet 480 GB) oraz w dużą pamięć RAM (8 GB to już standard, ale często można znaleźć modele z 12 GB RAM) i w dobrej klasy procesor nowej generacji. Można wziąć tak zaawansowane laptopy na raty online za 193,71 zł miesięcznie, zaciągając pożyczkę w Ferratum Money na 30 rat.

Jaki laptop do 4000 zł na raty?

Laptop w cenie 4000 zł to już naprawdę solidny sprzęt, na którym w wielu przypadkach będziesz mógł uruchomić nawet wymagające gry. Komputery przenośne z tej półki cenowej to często produkty uznanych producentów, solidne (obudowa aluminiowa), lekkie, charakteryzujące się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. W wielu przypadkach znajdziesz w tych laptopach dedykowaną kartę graficzną, najnowszej generacji procesor, podświetlaną klawiaturę, antyrefleksyjne wyświetlacz, ekran o rozdzielczości Full HD, bardzo pojemny dysk SSD i co najmniej 16 GB pamięci RAM. Taki laptop możesz kupić już za 258,03 zł miesięcznie, korzystając z naszej pożyczki na 30 rat.

Nasza propozycja to laptopy na raty przez internet. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na zakup nawet najbardziej zaawansowanego komputera przenośnego bez nadmiernego wysiłku dla domowego budżetu. Zapraszamy do kontaktu!