Lodówka na raty przez internet

Lodówka to podstawowe wyposażenie każdego domu i trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez tego urządzenia. Nagła awaria lodówki może sprawić wiele kłopotów. Często konieczny staje się szybki zakup nowej chłodziarki. Sprawdziliśmy, jaką lodówkę możesz mieć już za 159,61 zł miesięcznie, zaciągając pożyczkę na raty.

Rynek AGD jest bardzo bogaty w różne modele lodówek, dlatego bez problemu znajdziesz w każdym sklepie zarówno najprostsze chłodziarki, jak i bardzo zaawansowane. Urządzenia te wyposażone są częściej w Wi-Fi i sztuczną inteligencję. Zakup dobrej i funkcjonalnej lodówki nie jest jednak łatwy. Z jednej strony musisz wziąć pod uwagę potrzeby swojego gospodarstwa domowego, a z drugiej – możliwości finansowe. W tej ostatniej kwestii możemy Ci pomóc. Dzięki nam dostępne są lodówki na raty przez internet. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie odpowiedni model. Podpowiadamy, jakie lodówki możesz znaleźć w różnych przedziałach cenowych.

Jaka lodówka do 1000 zł na raty?

Półka cenowa do 1000 zł to przede wszystkim podstawowe modele lodówek, chociaż nawet one często już posiadają tak popularne funkcje, jak na przykład wbudowana powłoka antybakteryjna (ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów) czy automatyczne odszranianie chłodziarki (pozwala znacznie zaoszczędzić czas przy jej okresowym czyszczeniu). Warto dodać, że w przypadku nawet najtańszych lodówek masz do wyboru zarówno bardzo niskie modele (np. do 80 cm), jak i dużo wyższe (np. 170 cm). Już w tym przedziale cenowym będziesz mógł bez problemu dobrać lodówkę pod względem kolorystycznym. Co prawda nie ma tu tak szerokiej palety barw, jak w przypadku modeli za kilka tysięcy, ale dostępne są zarówno lodówki białe, jak i srebrne (inox). Tej klasy lodówkę możesz mieć już za 237,40 zł miesięcznie przy pożyczce na 6 rat w Ferratum Money.

Jaka lodówka do 1500 zł na raty?

Zwiększenie budżetu zakupowego o 500 zł otwiera dostęp do jeszcze szerszej palety lodówek. W cenie do 1500 zł znajdziesz bez problemu modele z zamrażalnikiem na dole lub na górze, a nawet bez zamrażalnika, jeśli potrzebujesz jedynie chłodziarki. Warto dodać, że w tym przedziale cenowym można liczyć już na nieco większą pojemność lodówki niż w modelach do 1000 zł. Oczywiście o komforcie użytkowania takiego urządzenia decydują przede wszystkim dodatkowe funkcje. Bez problemu dostaniesz jednak tu urządzenia z wymuszoną cyrkulacją powietrza, supermrożeniem czy automatycznym rozmrażaniem. Przy okazji zwróć uwagę na klasę energetyczną chłodziarki – powinna być co najmniej A+. Taka lodówka na raty online to wydatek rzędu 200,79 zł miesięcznie przy pożyczce na 12 miesięcy.

Jaka lodówka do 2000 zł na raty?

Budżet w wysokości 2000 zł często wystarczy już na zakup naprawdę dobrej klasy lodówki. Bez problemu znajdziesz zatem model, którego klasa energetyczna to co najmniej A++ (niekiedy nawet A+++), wyposażony w system No Frost (zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach chłodziarki) i dedykowane strefy (szuflady zapewniające różny poziom wilgotności dla różnych produktów). Tej klasy lodówki zwykle charakteryzują się niskim poziomem hałasu i są w stanie utrzymać niską temperaturę przez kilka (niekiedy kilkanaście) godzin w przypadku awarii zasilania. Taką elegancką i nowoczesną lodówkę możesz mieć już za 159,61 zł miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 24 raty.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Jaka lodówka do 3000 zł na raty?

Lodówki w cenie do 3000 zł spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Tej klasy urządzenia są zwykle bardzo eleganckie i mają nowoczesny design. W urządzeniach z tej półki cenowej standardem są już takie funkcje jak No Frost, system zapewniający optymalną wilgoć w chłodziarce, szybkie zamrażanie czy dynamiczne chłodzenie. Ponadto niektóre modele zapewniają także osobną cyrkulację powietrza dla komory chłodziarki i komory zamrażarki oraz wyposażane są w kostkarki do lodu. W tym przedziale cenowym znajdziesz nie tylko lodówki jednodrzwiowe, ale również dwudrzwiowe (side-by-side), idealne dla dużej rodziny. Pożyczka na raty online w wysokości 3000 zł to wydatek miesięczny rzędu 193,71 zł przy 15 ratach.

Jaka lodówka do 4000 zł na raty?

Lodówki pozycjonowane na półce cenowej do 4000 zł najczęściej można już zaliczyć do najbardziej zaawansowanych urządzeń. Oczywiście na rynku znajdziesz bez problemu dużo droższe, nawet powyżej 10000 zł, chłodziarki, ale tak naprawdę nie trzeba wcale wydawać aż tak dużej kwoty, aby zyskać dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań w chłodnictwie. Lodówki do 4000 zł również posiadają wiele zaawansowanych funkcji, które ułatwiają przechowywanie żywności i zapewniają jej przed długi czas świeżość. Do tego często wyposażane są w rozwiązania, które zapewniają niskie zużycie prądu, zwiększają ergonomię, a niektóre modele mogą łączyć się wręcz z internetem.

Dobra, funkcjonalna, a przede wszystkim niezawodna lodówka to najważniejsze wyposażenie każdej współczesnej kuchni. W przypadku tego urządzenia nie warto chodzić na kompromis. Najlepiej zaopatrzyć się w solidną lodówkę, bo to zakup na wiele lat. Pamiętaj, że dostępna jest nawet najbardziej zaawansowana lodówka na raty przez internet, gdy zostanie sfinansowana pożyczką Ferratum Money.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X