O nas

 

Hasło „Czołowy bank mobilny na świecie” w pełni oddaje ideę, która nam przyświeca. Zależy nam nie tylko pożyczaniu pieniędzy, ale również na byciu instytucją oferującą profesjonalne, etyczne i godne zaufania usługi finansowe, szyte na miarę różnego typu oczekiwań. Wiemy jak ważna jest mobilność i łatwy dostęp do pieniędzy, dlatego korzystanie z naszych usług nie wymaga wychodzenia z domu czy załatwiania szeregu formalności. Wystarczy dostęp do internetu oraz telefon komórkowy, aby w szybki i nieskomplikowany sposób wspomóc swój domowy budżet.

Jesteśmy częścią Grupy Multitude SE - największej firmy w Europie, oferującej usługi finansowe za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu oraz pierwszej, która wprowadziła na Stary Kontynent mobilne mikropożyczki. Grupa działa w ponad 17 krajach i obsługuje ponad 2 miliony klientów na całym świecie, do dyspozycji których jest ponad 300 zespół specjalistów.

Dlaczego klienci sięgają po nasze produkty? Ponieważ chcą korzystać z bezpiecznych i profesjonalnych usług, którymi odznaczają się banki, a jednocześnie zależy im na szybkości, prostocie i otwartości na ich potrzeby. W wielu przypadkach świadczone usługi wiążą się z minimalną ilością formalności, co maksymalnie zmniejsza czas oczekiwania na dodatkowe pieniądze.