Pożyczki online

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Kwota pożyczki: X
Okres pożyczki: X (X)
Okres pożyczki: X (X)
Kwota opłaty: 0 zł
Kwota do spłaty: X
RRSO: X

Promocja Pierwsza pożyczka za darmo!

Ile chcesz? 800 zł
Na jaki okres? 60 dni
RRSO 0%
Łączna kwota do spłaty: 0€
   

Pożyczki online od Ferratum Bank

W Ferratum Bank nasza misja jest prosta – dostarczyć najlepsze, najszybsze i przyjazne użytkownikowi usługi bankowe, dostępne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Są sytuacje, kiedy nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki. Właśnie dlatego stworzyliśmy proste usługi pożyczkowe, dzięki którym możesz mieć szybki dostęp do pieniędzy.
Pożyczki online znane również jako mobilne pożyczki są niesamowicie pomocnym rozwiązaniem, kiedy wydarzy się coś nieoczekiwanego, a nie  jesteśmy przygotowani finansowo.

Pożyczki online | Ferratum Bank Dostępne kwoty pożyczek online

Dla naszych Klientów oferujemy pożyczkę ratalną nawet do 10000 zł z możliwością rozłożenia spłaty do 24 miesięcznych wygodnych rat.
W naszej ofercie mamy również chwilówkę na 15 lub 30 dni do 2000 zł, a oddanie ich w terminie wiąże się z brakiem jakichkolwiek opłat.
Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, szybkie i wygodne. Zdecyduj, którą z naszych pożyczek online potrzebujesz, a następnie kliknij “Złóż wniosek”, aby ukończyć proces aplikowania.
Rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne. Już w ciągu kilku minut otrzymasz od nas SMS z informacją zwrotną.

Wymagane informacje i czas procesowania

Wykorzystując naszą nowoczesną i zaawansowaną technologię, potrzebujemy zaledwie chwilę, aby ocenić złożony wniosek o jedną z szybkich pożyczek online. Jak pisaliśmy wyżej, otrzymasz decyzję zaledwie w mgnieniu oka :) 
 
Pozwalamy uniknąć zbyt wielu formalności, nie mamy również wymogów w postaci przedstawiania wydruków z konta czy innych dokumentów. Dzięki temu, że wniosek składany jest przez stronę internetową nie musisz czekać w żadnej kolejce. Wystarczy przejść przez kilka wirtualnych “punktów kontrolnych”, które sprawdzą poprawność informacji, jakie zostały wypełnione przez Ciebie w aplikacji. Podczas tego procesu zweryfikujemy zaledwie ważność dowodu tożsamości, Twoją zdolność kredytową, a także obliczymy zdolność do możliwości spłaty kredytu w wymaganym terminie.
 
W końcowym etapie aplikacji, otrzymasz zapytanie, aby potwierdzić wniosek po czym zostanie wysłany w wiadomości SMS PIN, którym umożliwi Ci sfinalizowanie procesu. Pamiętaj, aby mieć telefon przy sobie! Prawda, że to proste?

Kiedy i jak otrzymasz pieniądze

Pieniądze zostaną przelane na podany przez Ciebie we wniosku rachunek bankowy, w ciągu kilku chwil, zgodnie z księgowaniami w bankach. Często fundusze docierają do Klientów bardzo szybko, dosłownie w kilkanaście minut!
 
Pamiętaj jednak, że przed godziną 9 rano lub po 17 w południe, a także w weekendy lub święta na przelew będzie trzeba poczekać trochę dłużej niż zwykle.
To kwestia już niezależna od nas. Cały proces po naszej stronie trwa naprawdę krótko!

Jak wygląda spłata pożyczki osobistej w Ferratum Bank

Spłat możesz dokonywać na poczcie lub wysyłając przelewy z własnego rachunku bankowego. Na koncie w swoim banku możesz ustawić sobie zlecenie stałe, dzięki któremu nie zapomnisz o żadnej z rat i będziesz dokonywać płatności na bieżąco.
W przeciwieństwie do wielu banków czy instytucji kredytowych w Ferratum Bank masz również możliwość, aby wcześniej spłacić swoje zobowiązanie. Nie pobieramy żadnych opłat za wcześniejszą spłatę kredytu, a dodatkowo dzięki temu, że odsetki są naliczane codziennie, jeśli zdołasz spłacić całość zobowiązania wcześniej, saldo całej pożyczki będzie zdecydowanie mniejsze.
 
Aby dowiedzieć się jaka kwota pozostała do spłaty, wystarczy napisać do nas zapytanie zawierające dane personalne oraz dane Twojej pożyczki. Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości email na adres info@ferratum.pl. Jednakże, aby uzyskać dodatkowe informacje 7 dni w tygodniu przez całą dobę możesz zadzwonić na naszą Infolinię, dostępną pod numerem telefonu (71) 716 22 22.

Aplikowanie o kolejną pożyczkę osobistą

Warto pamiętać, że jeżeli jesteś naszym Stałym Klientem proces uzyskania kolejnej pożyczki online jest o wiele prostszy. Najważniejsze jest spłacanie na czas swoich zobowiązań w kwotach, jakie są określone w umowie i harmonogramie spłaty.
W Ferratum Bank to jest bardzo proste!