Szybkie pożyczki online

Szybkie pożyczki od Ferratum Bank

W Ferratum Bank nasza misja jest prosta – dostarczyć najlepsze, najszybsze i przyjazne użytkownikowi usługi bankowe, dostępne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Są sytuacje, kiedy nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki. Właśnie dlatego stworzyliśmy proste usługi pożyczkowe, dzięki którym możesz mieć szybki dostęp do pieniędzy.
Pożyczki online znane również jako mobilne pożyczki są niesamowicie pomocnym rozwiązaniem, kiedy wydarzy się coś nieoczekiwanego, a nie  jesteśmy przygotowani finansowo.

Pożyczki online | Ferratum Bank Dostępne kwoty pożyczek online

Naszym Klientom oferujemy produkty w zależności od ich potrzeb.
Dla osób potrzebujących zastrzyku finansowego na dłuższy okres, idealnym rozwiązaniem jest pożyczka ratalna, dostępna w kwocie nawet do 10 000zł, z możliwością rozłożenia jej spłaty w 24 wygodnych, miesięcznych ratach.
Natomiast, dla tych klientów, którzy zainteresowani są szybką pożyczką i szybkim jej zwróceniem, w naszej ofercie posiadamy również chwilówkę w kwocie do 4000zł. Termin jej spłaty to 15 lub 30 dni.
W przypadku tego produktu, jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka w Ferratum, możesz skorzystać z promocji pożyczki do 2000 zł za 0 zł. Oznacza to, że oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką od nas pożyczysz, pod warunkiem zwrócenie nam jej w całości w terminie.
Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, szybkie i wygodne. Zdecyduj, którą z naszych pożyczek online potrzebujesz, a następnie kliknij “Złóż wniosek”, aby ukończyć proces aplikowania.
Rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne. Już w ciągu kilku minut otrzymasz od nas SMS z informacją zwrotną.

Wymagane informacje i czas procesowania

Wykorzystując naszą nowoczesną i zaawansowaną technologię, potrzebujemy zaledwie chwilę, aby ocenić złożony wniosek o jedną z szybkich pożyczek online. Jak pisaliśmy wyżej, otrzymasz decyzję zaledwie w mgnieniu oka :) 
 
Pozwalamy uniknąć zbyt wielu formalności, nie mamy również wymogów w postaci przedstawiania wydruków z konta czy innych dokumentów. Dzięki temu, że wniosek składany jest przez stronę internetową nie musisz czekać w żadnej kolejce. Wystarczy przejść przez kilka wirtualnych “punktów kontrolnych”, które sprawdzą poprawność informacji, jakie zostały wypełnione przez Ciebie w aplikacji. Podczas tego procesu zweryfikujemy zaledwie ważność dowodu tożsamości, Twoją zdolność kredytową, a także obliczymy zdolność do możliwości spłaty kredytu w wymaganym terminie.
 
Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, szybkie i wygodne. Zdecyduj, którą z naszych pożyczek online potrzebujesz, a następnie kliknij “Złóż wniosek”, aby wysłać go do nas. Pamiętaj, aby podczas całego procesu mieć przy sobie swój telefon! Rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne i już w ciągu kilku minut otrzymasz od nas SMS z informacją zwrotną dot. wysokości przyznanej pożyczki. Jeżeli nasza propozycja będzie różnić się od tej we wniosku, poprosimy Cię o odesłanie zgody na wysokość proponowanej przez nas kwoty.
W kolejnej wiadomości, zostanie podany numer konta bankowego, na które należy wykonać przelew o symbolicznej wartości 0,01 zł ( 1 grosz) ze swojego rachunku bankowego w celu jego weryfikacji. Kwota pożyczki, zostanie przelana na Twoje konto bankowe, gdy tylko otrzymamy Twój przelew. Prawda, że to proste?
 

Kiedy i jak otrzymasz pieniądze

Pieniądze zostaną przelane na podany przez Ciebie we wniosku rachunek bankowy, w ciągu kilku chwil, zgodnie z księgowaniami w bankach. Często fundusze docierają do Klientów bardzo szybko, dosłownie w kilkanaście minut!
 
Pamiętaj jednak, że przed godziną 9 rano lub po 17 w południe, a także w weekendy lub święta na przelew będzie trzeba poczekać trochę dłużej niż zwykle.
To kwestia już niezależna od nas. Cały proces po naszej stronie trwa naprawdę krótko!

Jak wygląda spłata szybkiej pożyczki online w Ferratum Bank

Spłat możesz dokonywać na poczcie lub wysyłając przelewy z własnego rachunku bankowego. Na koncie w swoim banku możesz ustawić sobie zlecenie stałe, dzięki któremu nie zapomnisz o żadnej z rat i będziesz dokonywać płatności na bieżąco.
W przeciwieństwie do wielu banków czy instytucji kredytowych w Ferratum Bank masz również możliwość, aby wcześniej spłacić swoje zobowiązanie. Nie pobieramy żadnych opłat za wcześniejszą spłatę kredytu, a dodatkowo dzięki temu, że odsetki są naliczane codziennie, jeśli zdołasz spłacić całość zobowiązania wcześniej, saldo całej pożyczki będzie zdecydowanie mniejsze.
 
Aby dowiedzieć się jaka kwota pozostała do spłaty, wystarczy napisać do nas zapytanie zawierające dane personalne oraz dane Twojej pożyczki. Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości email na adres info@ferratum.pl. Jednakże, aby uzyskać dodatkowe informacje 7 dni w tygodniu przez całą dobę możesz zadzwonić na naszą Infolinię, dostępną pod numerem telefonu (71) 716 22 22.

Aplikowanie o kolejną pożyczkę online

Warto pamiętać, że jeżeli jesteś naszym Stałym Klientem proces uzyskania kolejnej pożyczki online jest o wiele prostszy. Najważniejsze jest spłacanie na czas swoich zobowiązań w kwotach, jakie są określone w umowie i harmonogramie spłaty.
W Ferratum Bank to jest bardzo proste!
 
 

Oferta dla obecnych Klientów Banku

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Kwota pożyczki: X
Okres pożyczki: X (X)
Okres pożyczki: X (X)
Opłaty: X
Kwota do spłaty: X
RRSO: X

Promocja Pierwsza pożyczka za darmo!*

Ile chcesz? 800 zł
Na jaki okres? 60 dni
RRSO 0%
Łączna kwota do spłaty: 0€
Pierwsza pożyczka za darmo, przy spłacie jej całości w terminie!