Pożyczki przez internet

Dlaczego warto wybrać pożyczki przez internet w Ferratum Bank?

Ferratum Group rozwija swoją działalność na całym świecie już od 2005 roku i obecnie jest pionierem w sektorze technologii finansowych oraz pożyczek mobilnych, funkcjonującym już w 24 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jako Ferratum Bank p.l.c na terenie naszego kraju od 2008 roku, wystąpił do Nadzoru Finansowego Malty o uzyskanie licencji bankowej, którą otrzymał we wrześniu 2012 roku. Dzięki temu, firma mogła zwiększyć wachlarz oferowanych produktów oraz satysfakcję swoich Klientów, oferując im bardziej efektowne i dopasowane usług na bankowym poziomie.
 
Nasza misja jest prosta – dostarczać najlepsze, najszybsze i najbardziej przyjazne konsumentowi usługi bankowe wraz z obsługą klienta w wyznaczonych godzinach aż 6 dni w tygodniu.

U nas jest wyjątkowo

Pożyczki przez internet | Ferratum BankKiedy wnioskujesz o jedną z pożyczek przez internet w Ferratum Bank, możesz być przekonany, że trafiłeś w dobre ręce. Wyznajemy zasadę pełnej przejrzystości. U nas nie ma żadnych ukrytych opłat. O wszystkich kosztach dowiesz się z dokumentów zamieszczonych na naszej stronie. Dodatkowo zawsze możesz napisać do naszego konsultanta na czacie lub po prostu zadzwonić. Jesteśmy zawsze po to, by rozwiać Twoje wątpliwości i doradzić Ci najkorzystniejszą opcję.
 
Cenna porada: W sytuacji gdy poszukujesz pożyczek przez internet, nie wpisuj w wyszukiwarkę hasła “pożyczki bez bik. Wielokrotnie okazuje się, że pewne firmy rzeczywiście nie dokonują weryfikacji historii klienta, ale w zamian za to przekazują jego dane do innej firmy, która dokonuje tego sprawdzenia. Lepiej tego uniknąć.

Kierujemy się potrzebami Klientów

Rozumiemy, że relacje są bardzo ważne. Odkąd jesteśmy dostawcą szybkich pożyczek przez internet, Klienci korzystają z naszych usług wielokrotnie. W chwili wzięcia naszej pożyczki online, tworzymy Twoje indywidualne konto, którym możesz się posługiwać. Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów.
Pamiętaj, zawsze gdy tylko masz pytanie, nasze Biuro Obsługi Klienta czeka na telefon w wyznaczonych godzinach 6 dni w tygodniu.

Co to są szybkie pożyczki przez internet?

Pożyczka przez internet kryje się często pod nazwą pożyczki online, pożyczki na raty na dowolny cel. W Ferratum Bank klient ma wybór, ponieważ może również skorzystać z możliwości wnioskowania o pożyczkę poprzez Infolinię. Wystarczy krótki telefon, aby sprawdzić wysokość oferty, jaką mamy dla danego Klienta. Szybko, sprawnie i bez gromadzenia zbędnych dokumentów. Dla stałych Klientów proces udzielania pożyczki jest skrócony do minimum. 

My mówimy “TAK” klientom

W odniesieniu do sprawdzania historii kredytowej klientów, wielu ludzi myśli że ich sytuacja jest dużo gorsza niż ma to miejsce w rzeczywistości. Następnie czują się mile zaskoczeni gdy uzyskują decyzję pozytywną po wnioskowaniu o szybką pożyczkę w naszym banku.
 
Nie skupiamy się na wyszukiwaniu finansowych błędów Klientów, które miały miejsce wiele lat temu. Kontrole prowadzimy w oparciu o podobne kredyty do naszych pożyczek online. To trwa zaledwie chwilę, aby uzyskać decyzję, o której przyznaniu, powiadomienie Klient otrzymuje po prostu we wiadomości sms. Prosto i sprawnie!
Korzystając z naszych zaawanasowanych technologii, wystarczy kilka minut, aby analityk  ocenił wniosek kredytowy na pożyczkę gotówkową online.
Podczas procesu udzielania pożyczki, Klient przechodzi przez kilka wirtualnych punktów kontrolnych, które weryfikują poprawność informacji przez niego podanych, podczas przebiegu procesu. W trakcie tego procesu sprawdzana jest tożsamość klienta, oraz oceniana zdolność kredytowa czyli zdolność do spłaty kredytu w wymaganym terminie.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę na raty online? 

Istnieje lista nieskończonych powodów dla jakich Klienci aplikują o pożyczkę przez internet. W Ferratum Bank, pracownicy Biura Obsługi Klienta, pomagają dziennie tysiącom klientów, dokładnie takim jak Ty w uzyskaniu pożyczki gotówkowej.
Bez względu na to, czy potrzebujesz środki na naprawę samochodu, chcesz uregulować zaległe rachunki za leczenie czy wyjechać na wycieczkę z rodziną, rozumiemy Twoje potrzeby i staramy się na nie odpowiadać. Wiemy, jak ważne jest poczucie, że zawsze możemy na kogoś liczyć. 

Jak ubiegać się o pożyczkę gotówkową w Ferratum Banku?

W momencie składania wniosku odkryjesz, że proces ubiegania się o naszą pożyczkę jest niesamowicie prosty. Korzystając z naszej najnowocześniejszej technologii, możesz wypełnić aplikację w ciągu zaledwie kilku minut, a na decyzję będziesz czekał zaledwie kilka chwil.
 
Odkąd istnieje możliwość składania wniosków o pożyczkę przez internet, nie prosimy Klientów o przedstawianie kopii swoich dokumentów tożsamości, ponieważ przeprowadzamy weryfikację online. Dzięki temu, wszyscy unikamy drukowania dokumentów w wersji papierowej i niepotrzebnego wydłużania czasu procesu udzielania pożyczki.
 
Gdy tylko wypełnisz swój wniosek przez internet, już po kilku chwilach otrzymasz wiadomość SMS z informacją czy kwalifikujesz się na naszą pożyczkę na raty online i jaką kwotę możemy Ci zaproponować. Po akceptacji decyzji, gotówka zostanie przelana na Twoje konto jeszcze tego samego dnia, a dotrze na Twoje konto bankowe w zależności od godzin księgowania w danych bankach. Zazwyczaj jest to kilkanaście minut do kilku godzin.
Dzięki takiemu procesowi, przebieg uzyskania pożyczki jest bardzo przystępny i możemy uniknąć drukowania dokumentów w wersji papierowej, a także niepotrzebnego wydłużania czasu procesu uzyskania pożyczki jak w tradycyjnych bankach.Szybka, prosta i wygodna pożyczka online od Ferratum. Jeśli chodzi o pieniądze, z nami masz mniej zmartwień.

 

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X