Pralka na raty online

Dobrej klasy pralka automatyczna skutecznie odświeży Twoje ubranie i pozwoli zaoszczędzić Ci czas. Gdy automat zajmie się praniem, Ty będziesz mógł odpocząć i skupić się na tym, co naprawdę lubisz. Sprawdziliśmy, że funkcjonalną pralkę możesz mieć już za 159,61 zł miesięcznie, gdy zaciągniesz pożyczkę na raty.

Na rynku znajdziesz wiele modeli pralek, dzięki czemu dobierzesz łatwo taki sprzęt do swoich potrzeb i do wielkości Twojej łazienki. Jeśli dysponujesz przestronnym pomieszczeniem, możesz zdecydować się na pralkę ładowana od frontu, natomiast do małej łazienki dobrym rozwiązaniem będzie top (pralka ładowana od góry) lub slim. Weź również pod uwagę wielkość swojej rodziny i to, czy nie potrzebujesz dodatkowych funkcji (np. suszenie). Szeroka gama pralek niemal w każdym przedziale cenowym pozwala znaleźć idealny model do Twojego domu. Do tego każda pralka dostępna jest na raty przez internet, dzięki naszej pożyczce ratalnej.

Jaka pralka do 1000 zł na raty?

W tym przedziale cenowym znajdziesz najprostsze modele pralek, ale nie brakuje wśród nich także produktów renomowanych marek. Niektóre z nich zapewniają już nawet duży wsad do 7 kg. Niestety, z reguły prędkość wirowania nie przekracza w tych modelach 1000 obrotów na minutę, co nie zawsze gwarantuje skuteczne pozbycie się wody po praniu. Bardziej wilgotne ubrania to konieczność ich dłuższego suszenia. Tej klasy pralki zwykle wyposażone są w podstawowe programy i nie zawsze oferują na przykład bardzo krótkie pranie. Pralkę z tej półki cenowej możesz mieć już za 237,40 zł miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 6 rat.

Jaka pralka do 1500 zł na raty?

Dobrą pralkę możesz mieć już za 1500 zł. W tym przedziale cenowym znajdziesz wiele popularnych modeli najlepszych producentów. Załadunek takich pralek zwykle waha się od 5 do 7 kg, za to niektóre z nich mają już prędkość wirowania 1200 obrotów na minutę. To często także bardzo oszczędne urządzenia o klasie energetycznej co najmniej A+. Wiele z tych pralek jest bardzo cichych, posiadają znacznie więcej programów niż najtańsze sprzęty (zwykle dostępny jest także program krótki). Za to można mieć czasem zastrzeżenia do solidności wykonania tych modeli, szczególnie w przypadku mniej znanych producentów. Na szczęście takie niedopracowanie detali nie jest regułą. Dobrą pralkę kupisz już za 200,79 zł miesięcznie przy pożyczce na 12 rat.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Jaka pralka do 2000 zł na raty?

Jeśli dysponujesz budżetem 2000 zł, możesz już pomyśleć o pralce z bardzo przydatnymi funkcjami, wykonaną z dbałością o każdy detal. Zwykle w tym przedziale cenowym możesz znaleźć zaawansowane modele znanych producentów. Płacąc maksymalnie 2000 zł, bez problemu kupisz nowoczesną pralkę nawet dla dużej rodziny. 7 kg wsadu, wirowanie 1200 obrotów na minutę, klasa energetyczna A++, a do tego co najmniej kilkanaście programów to już właściwie standardowe wyposażenie takich pralek. Niektóre modele mają również możliwość dodawania ubrań już po rozpoczęciu prania, posiadają funkcję optymalizujące czas prania i zużycie wody, a także wykorzystują system parowy do usuwania zagnieceń lub odświeżania ubrań. Dostępna jest taka pralka na raty online za 159,61 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na pożyczkę na 24 miesiące.

Jaka pralka do 3000 zł na raty?

Pralki do 3000 zł zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. To najczęściej bardzo zaawansowane modele, energooszczędne, wyposażone w wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Niektóre z tych pralek są naprawdę duże (głębokość co najmniej 65 cm), co nie powinno dziwić, ponieważ czasami ich załadunek to nawet 9 kg. Warto dodać, że w tym przedziale cenowym znajdziesz już modele wyposażone w funkcje suszenia. To idealne rozwiązanie, gdy nie masz miejsca, aby rozwieszać pranie lub chcesz założyć ubranie zaraz po odświeżeniu w pralce. Możesz również liczyć na szeroką gamę programów do prania – od najkrótszych (nawet 15-minutowych) po dedykowane różnym rodzajom tkanin. Takie pralki na raty online dostępne są już za 193,71 zł miesięcznie przy pożyczce na 30 rat.

Jaka pralka do 4000 zł na raty?

Jeśli masz do dyspozycji 4000 zł, możesz już pomyśleć o zakupie bardzo zaawansowanej pralki, która potrafi dużo więcej niż tylko odświeżyć ubranie. Przede wszystkim takie modele pozwalają załadować ogromne ilości prania (np. 12-14 kg), a w wielu przypadkach są łączone z suszarkami (pralko-suszarki). Decydując się na taką pralkę klasy premium, możesz zwykle wybierać z szerokiej palety kolorystycznej (np. czarne pralki). Nierzadko takie modele korzystają już z Wi-Fi, co pozwala Ci sterować nimi za pomocą smartfonu lub otrzymywać informację na telefon o zakończeniu prania. Taka pralka potrafi sama połączyć się z serwisem producenta w przypadku awarii. Ciekawy design, wysoka funkcjonalność i zaawansowane systemy to znak rozpoznawczy pralek za 4000 zł. Najlepsze jest jednak to, że możesz mieć tego rodzaju pralkę na raty przez internet już za 258,03 zł miesięcznie przy pożyczce na 30 rat.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

 

Współczesne pralki to nierzadko bardzo zaawansowane urządzenia, które nie tylko wyręczą Cię w praniu, skutecznie odświeżą Twoja garderobę, ale również zużyją mało wody i prądu, ponieważ są eco. Do tego dostępne są takie pralki na raty przez internet. Wystarczy skorzystać z naszej pożyczki.