Rower na raty przez internet

Na rowerach jeździ coraz więcej Polaków, a do tego używają coraz lepszych jednośladów. Sprawdziliśmy zatem, jaki rower możesz mieć już z 159,62 zł miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na zakupy na raty. Okazuje się, że rowery nawet z niższej półki cenowej mogą być całkiem dobre.

Badanie CBOS potwierdza dużą popularność rowerów wśród Polaków. Okazuje się, że na „dwóch kółkach” jeździ już 70% naszych rodaków. Większość robi to rekreacyjnie, ale dla jednej trzeciej badanych jazda na rowerze to forma ćwiczeń, natomiast 5% Polaków uprawia kolarstwo wyczynowo. Na rowerze jeżdżą także coraz młodsze dzieci, a w wielu mniejszych miejscowościach rower jest często najlepszym środkiem transportu. Warto także podkreślić, że również w dużych miastach coraz więcej osób przesiada się na rower, aby uniknąć stania w coraz dłuższych korkach. Skoro rower cieszy się tak dużym zainteresowaniem, podpowiadamy, na co powinieneś zwrócić uwagę, poszukując jednośladu.

Wybieramy rower – na co zwrócić uwagę?

rower na ratyRower należy wybierać, biorąc pod uwagę przede wszystkim własne potrzeby. Na rynku można znaleźć wiele modeli jednośladów, niektóre są wyspecjalizowane i dedykowane specyficznym użytkownikom. Sam rower szosowy ma kilkanaście wariantów. Inny rower wybierzesz, gdy potrzebujesz pojazdu do treningu, inny do jazdy na czas, a jeszcze inny do wycieczek turystycznych. Należy zatem najpierw zwrócić uwagę na to, do czego będzie używany rower. Kolejna kwestia to ciężar jednośladu. Im rower lżejszy, tym droższy. Do zwykłej, miejskiej jazdy jednoślad nie powinien być zbyt ciężki, szczególnie gdy mieszkasz w bloku i trzeba wnieść rower po schodach. Jego waga nie powinna przekraczać 15 kg. Pod kątem tego, gdzie będziesz jeździł, powinieneś dobrać także wielkość obręczy kół (najlepsze są aluminiowe) – do miasta i na asfalt najlepszy jest rozmiar 28”, a do jazdy w terenie – 26”. Warto także zwrócić uwagę na przełożenia i biegi. Do miasta i do jazdy amatorskiej rower nie musi mieć więcej niż trzy przełożenia z przodu i co najmniej siedem z tyłu. W przypadku jazdy po płaskim terenie wykorzystuje się przeważnie nie więcej niż 8 przełożeń. Dobrze także, gdy rower można bez problemu rozłożyć na części (np. na czas transportu lub do serwisowania poszczególnych elementów). Jednoślad wykorzystywany w terenie powinien mieć także amortyzatory. Przed zakupem powinieneś przejechać się rowerem, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście dany model Ci odpowiada. Przejdźmy teraz do kwestii finansowania.

Rower na raty do 2 000 zł

Dobry rower można już mieć za 2 000 zł. W tej półce cenowej znajdziemy zarówno jednoślady szosowe i miejskie, jak i górskie, crossowe czy trekkingowe. Niektóre modele są naprawdę ciekawe wizualnie, a do tego charakteryzują się dobrymi parametrami. Bez problemu znajdziemy tutaj model rowerów miejskich z lekkimi ramami i z dodatkowym wyposażeniem jak bagażniki, koszyki, osłony itp. Jeśli chodzi o drugi bardzo popularny segment jednośladów, czyli rowery górskie, to dostępne są w tym wariancie cenowym modele już z 8 przełożeniami (lepiej unikać 7 przełożeń) i z dobrymi amortyzatorami. Jeden z takich rowerów możesz mieć już za 159,62 zł miesięcznie, jeśli zaciągniesz pożyczkę na 24 raty w Ferratum Money.

Rower na raty do 3 000 zł

W przypadku rowerów do 3 000 zł możesz już wybierać między popularnymi modelami polskich i zagranicznych producentów, które często pojawiają się w różnych zestawieniach TOP. To często stylowe i bogato wyposażone jednoślady. Sam segment rowerów górskich do 3 000 zł jest ogromny. Bez problemu znajdziesz modele z lekką ramą o geometrii, która ułatwia podjazdy, z 27 przełożeniami, wyposażone w solidne amortyzatory. Nie będzie także kłopotu ze znalezieniem dobrego roweru szosowego z markowym osprzętem. W tym przedziale cenowym producenci oferują nawet modele z ramą z hydroformowanego aluminium (fantazyjne kształty rurek, większa wytrzymałość konstrukcji) i rowery z karbonowym widelcem, zapewniającym duży komfort jazdy. Taki rower możesz mieć już za 193,71 zł miesięcznie, zaciągając pożyczkę ratalną na 30 miesięcy w Ferratum Money.

Rower na raty do 4 000 zł

Półka cenowa do 4 000 zł gwarantuje najlepsze modele dostępne na rynku dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. Takie rowery będą miały już naprawdę wszystko, czego potrzeba w rekreacyjnej jeździe na rowerze. Pojawia się w tym przedziale cenowym wiele flagowych modeli najlepszych producentów. W rowerach górskich znajdziesz zatem bez trudu powietrzne amortyzatory z manetką na kierownicy do ich blokowania, najwyższej klasy osprzęt, hamulce i bardzo dobrej jakości opony. W przypadku rowerów miejskich nie będzie problemem znalezienie modelu lekkiego, z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi i sztywnym widelcem, wyposażonego do tego w wysokiej klasy przerzutkę z 8 przełożeniami. Możesz kupić tego rodzaju rower już za 258,03 zł miesięcznie, zaciągając u nas pożyczkę, którą spłacisz w 30 ratach.

Rower na raty do 6000 zł

To już naprawdę wysoka półka cenowa, na której można szukać bez problemu profesjonalnych rowerów dla najbardziej wymagających użytkowników. Często rama jednośladu nie jest już wykonana z aluminium, ale z włókna węglowego (karbonu). Dzięki temu rowery mogą być bardzo lekkie nawet z bogatym osprzętem, a sama rama jest bardzo elastyczna, dobrze pochłania drgania. Dodatkowo w modelach do 6 000 zł pojawiają się już hamulce, amortyzatory i przerzutki najlepszych producentów. Jeśli chciałbyś mieć taki rower, możesz go kupić już za 247,21 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 miesięcy.

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów do kontaktu. Pomożemy Wam sfinansować zakup jednośladu waszych marzeń. Wystarczy skorzystać z naszej pożyczki na raty. Już teraz życzymy Wam przyjemnej jazdy!

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X