Szybkie pożyczki

Wykorzystaj chwilę

Większość ludzi zgodzi się ze stwierdzeniem, że szybkie pożyczki mogą być świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki, zwłaszcza gdy te pieniądze mogą Cię zmobilizowa i wzmocnić Twoją pozycję lub po prostu pomóc wykorzystać nadarzające się możliwości.

Gdy okazja puka do drzwi

Czasami, gdy okazja puka do drzwi musisz jedynie wykorzystać tę sytuację. Na przykład, wyobraź sobie, że aplikowałeś o pracę marzeń i właśnie otrzymałeś telefon od pracownika działu rekrutacji z propozycją spotkania w siedzibie tej firmy. Następnie dowiadujesz się, że ta rozmowa będzie miała miejsce za kilka dni na drugim końcu kraju. Bez mrugnięcia okiem już wiesz, że musisz się zgodzić i zarezerwować bilety na pociąg lub autobus. Niestety okazuje się, że nie masz zbyt wiele pieniędzy, a wypłatę otrzymasz dopiero w przyszłym tygodniu. Gdy okazja puka do Twoich drzwi, musisz jej otworzyć!

Szybkie pożyczki, czyli pieniądze na zawołanieSzybkie pożyczki  | Ferratum Bank blog

Grupa Ferratum prowadzi swoją działalność jako międzynarodowy dostawca mobilnych usług finansowych i pożyczkowych już od 2005, obecnie aż w  24 krajach na całym świecie.
 
Jest cała lista niezliczonych powodów dla których konsumenci wnioskują o naszą pożyczkę na raty. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta pomogli uzyskać gotówkę już tysiącom osób w podobnej sytuacji finansowej. Możesz otrzymać pieniądze kiedy tylko potrzebujesz, korzystając z naszej pożyczki na raty.
Aplikację kredytową można wypełnić w prosty sposób na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że wybierzesz kwotę oraz okres spłaty. Po wypełnieniu niezbędnych pól oraz kliknięciu przycisku “złóż wniosek” oczekuj na decyzję którą otrzymasz w wiadomości SMS.

Nasze szybkie pożyczki dla Ciebie

Kiedy zdecydujesz się aplikować o szybką pożyczkę w Ferratum Bank, możesz być przekonany że trafiłeś w dobre ręce. Wyznajemy zasadę otwartości, pełnej informacji i nigdy nie ukrywamy opłat.
 
Rozumiemy, że relacje są bardzo ważne a odkąd jesteśmy mobilnym dostawcą pożyczek online, wielu Klientów korzysta z naszych usług kilkukrotnie. Przy pierwszej aplikacji o pożyczkę tworzymy konto dedykowane każdemu wnioskującemu, z którego może skorzystać w prosty i wygodny sposób, gdy kolejny raz będzie potrzebował skorzystać z pożyczki. Naszym celem jest zadowolenie Klientów.
 
W Ferratum Bank nasza misja jest prosta – dostarczyć najlepsze, najszybsze i przyjazne użytkownikowi usługi bankowe.
 

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X