Telewizor na raty przez internet

Nowoczesny, duży telewizor to wysoki komfort oglądania, ale nie tylko. Musisz bowiem wiedzieć, że współczesne telewizory stały się prawdziwym centrum domowej rozrywki – bez problemu za ich pomocą skorzystasz z materiałów w internecie, podłączysz do odbiornika konsolę do grania i inne urządzenia. Sprawdziliśmy, jaki telewizor możesz mieć już za 159,61 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na raty.

Rynek telewizorów należy do jednego z najbogatszych, jeśli chodzi o gamę oferowanych modeli. Do tego właściwie co roku, a w przypadku niektórych marek nawet dwa razy do roku, pojawiają się premiery nowych telewizorów. Większość z nich udostępnia użytkownikom coraz to nowszą technologię. W tym gąszczu modeli i rozwiązań technologicznych łatwo się zgubić, dlatego postanowiliśmy podpowiedzieć Ci, jakie telewizory możesz znaleźć na różnych półkach cenowych. Zanim jednak zaczniesz szukać odpowiedniego dla siebie modelu, zastanów się, czego oczekujesz od takiego urządzenia i czy będziesz go używał jedynie do oglądania telewizji. A może taki telewizor będzie miał jednak szersze zastosowanie (np. współpraca z konsolą do gier)?

Jaki telewizor do 1000 zł na raty?

Jeśli poszukujesz prostego modelu telewizora jedynie do oglądania telewizji, znajdziesz taki bez problemu w cenie do 1000 zł. Co więcej, wśród tej klasy odbiorników TV dostępne są produkty nie tylko mniej znanych producentów, ale również znajdzie się kilka modeli topowych marek. Warto jednak mieć świadomość, że na tej półce cenowej próżno szukać telewizorów OLED (zapewniają doskonałą jakość obrazu), a dostępne są jedynie LCD i to bez wielu zaawansowanych funkcji oraz technologii. Najtańszy na rynku telewizor możesz mieć już za 237,40 zł miesięcznie przy pożyczce na 6 rat.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Jaki telewizor do 1500 zł na raty?

Jeśli zwiększysz swój budżet zakupowy do 1500 zł, to co prawda nadal nie zdobędziesz telewizora z najnowszymi technologiami i zaawansowanymi funkcjami, ale możesz już bez problemu szukać modeli o większej przekątnej ekranu niż w przypadku telewizorów do 1000 zł. Nie powinno być problemu na przykład z odbiornikami o wielkości 43 cali. Do tego znajdziesz na tej półce cenowej modele z dobrej jakości matrycami i podświetlaniem ekranu LED-owym, przejrzystym menu i łatwymi w obsłudze. Tej klasy telewizor kupisz już za 200,79 zł miesięcznie – na to pozwala nasza pożyczka ratalna na 12 miesięcy.

Jaki telewizor do 2000 zł na raty?

W przypadku telewizorów do 2000 zł nadal musisz być gotowy na kompromis, jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu, wyposażenie w nowoczesne funkcje, jak i standard wykonania odbiornika, ale mimo to zyskujesz już dostęp do szerokiej gamy modeli, które bez wahania można określić solidnymi. Wśród nich będą modele najlepszych producentów. Niektóre z nich wyposażone są między innymi w tuner satelitarny, złącze ethernet LAN, posiadają wysoki kontrast i bardzo dobrze odwzorowują kolory. Taki telewizor możesz mieć za 159,61 zł miesięcznie przy pożyczce na 24 raty.

Jaki telewizor do 3000 zł na raty?

Dysponując kwotą 3000 zł, możesz już nabyć dobrej klasy telewizor wyposażony w nowoczesną technologię. Na tej półce cenowej dostępne są zarówno solidne odbiorniki Full HD, jak i urządzenia umożliwiające wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K. Bez problemu znajdziesz tu nie tylko telewizory o parametrach dedykowanych głównie wielbicielom kina, ale również modele, z których zadowoleni będą zapaleni kibice – pozwalające idealnie wyświetlać obraz w ruchu, zapewniające doskonały kontrast i balans bieli oraz dużą głębię czerni. Tej klasy telewizor kupisz już za 193,71 zł miesięcznie, gdy wybierzesz naszą pożyczkę ratalną na 30 miesięcy.

Jaki telewizor do 4000 zł na raty?

Budżet 4000 zł pozwoli Ci na zakup naprawdę wysokiej klasy telewizora, który będzie wyposażony w nowoczesne technologie. Do tego bez problemu znajdziesz na tej półce cenowej modele o dużym ekranie – przekątna 55 cali i więcej. Takie telewizory często posiadają już panele OLED, rozdzielczość 4K, wspierają HDR (znacznie poprawia jakość i realizm obrazu) oraz mają funkcje Smart. W cenie do 4000 zł kupisz już nawet telewizor o zakrzywionym ekranie, który zapewnia bardzo wysoki komfort oglądania. Tej klasy telewizor możesz mieć za jedyne 258,03 zł miesięcznie przy pożyczce na 30 rat.

Jaki telewizor do 5000 zł na raty?

Jeśli szukasz telewizora bardzo zaawansowanego technologicznie, wyposażonego w innowacyjne rozwiązania, potrzebujesz na taki zakup około 5000 zł. W takiej cenie znajdziesz zarówno telewizory z zakrzywionym ekranem, jak i wyposażone w system Android, posiadające wysokiej klasy ekrany OLED o rozdzielczości 4K i wysokokontrastowe matryce pozwalające na płynne wyświetlanie nawet najbardziej dynamicznych scen. Oczywiście funkcja Smart i tuner satelitarny to już właściwie standard w tej klasy urządzeniach. Do tego takie odbiorniki najczęściej posiadają nowoczesny design i są bardzo cienkie. Taki telewizor kupisz za 206,12 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Nowoczesny telewizor może zapewnić Ci wysoki komfort oglądania i pozwala wręcz stworzyć w salonie prawdziwe domowe kino. Dzięki szerokiej gamie modeli odbiorników łatwo wybierzesz odpowiedni do Twoich potrzeb telewizor, a jego zakup sfinansujesz naszą pożyczką ratalną online.