Wakacje na raty przez internet

Coraz więcej Polaków wyjeżdża na wakacje. Jedni wybierają polskie kurorty, inni – preferują zagraniczne destynacje. Ceny takich wycieczek są zróżnicowane, zależą przede wszystkim od długości i miejsca wypoczynku, a także od terminu wyjazdu. Sprawdziliśmy, na jakie wakacje możesz sobie pozwolić już za 159,62 zł miesięcznie.

Nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać, że wakacje to idealny czas na odpoczynek i wyjazd z rodziną lub bliską osobą. Niestety, czasami trudno jest zrealizować marzenia i letnie plany z powodu braku pieniędzy. Mamy jednak na to rozwiązanie – wakacje na raty przez internet. Nie trzeba rezygnować z wymarzonego wypoczynku nawet wtedy, gdy nie mamy oszczędności lub nasz domowy budżet trzeszczy w szwach. Zanim jednak napiszemy o tym dokładniej, warto kilka słów poświęcić kwestii wyboru wycieczki.

Na co zwrócić uwagę, szukając wycieczki?Wakacje na raty online

Wycieczki organizowane przez biura podróży są bardzo kuszące. Takie oferty przyciągają nie tylko atrakcyjną ceną (szczególnie wyjazdy Last Minute), ale również tym, że za jednorazową opłatę otrzymujemy czasami niemal wszystko - od atrakcji i zwiedzania z przewodnikiem, po hotel, przelot i wyżywienie. Jednak decydując się na wyjazd z biurem podróży, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Pierwszym aspektem jest wybór touroperatora. Warto poszukać znanej i dobrze prosperującej agencji, aby nie paść ofiarą oszustwa lub przez upadek firmy nie utknąć w zagranicznym kurorcie. Większość dobrych biur podróży należy do Polskiej Izby Turystyki. Przed wpłaceniem zaliczki za wycieczkę warto zatem sprawdzić, czy nasz touroperator znajduje się na liście tej organizacji.

Kolejna sprawa to weryfikacja tego, co otrzymamy w cenie wyjazdu. Należy to sprawdzić zwłaszcza w sytuacji, gdy zdecydujemy się na ofertę promocyjną. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na hotel (ilość gwiazdek, standard, udogodnienia itp.), wyżywienie (ilość posiłków, czy napoje chłodzące są w cenie), dodatkowe atrakcje (np. wycieczki, basen, bilety do muzeum) oraz ubezpieczenie turystyczne.

Bardzo ważne jest również zapoznanie się z umową przed jej podpisaniem i opłaceniem wycieczki. Warto zwrócić uwagę na warunki uczestnictwa oraz zweryfikować, co kryje się pod sformułowaniem „all inclusive” i „soft all inclusive”. W takich opcjach turysta otrzymuje najczęściej wyłącznie darmowe posiłki, natomiast za napoje trzeba płacić dodatkowo.

Wakacje na raty do 2 000 zł

Udane wakacje w kraju lub za granicą można spędzić już za 1 000 zł za osobę. Wbrew pozorom możliwości jest wiele. Wyjeżdżając wraz z osobą towarzyszącą, za około 2 000 zł spędzimy siedem dni na przykład w słonecznej Bułgarii lub Chorwacji. W ofercie all inclusive otrzymamy nie tylko posiłki, ale również wiele atrakcji dodatkowych (np. zajęcia sportowe, rekreacyjne, zwiedzanie). Natomiast korzystając z oferty Last Minute, w tej samej cenie możemy wyjechać do Turcji, Tunezji czy Egiptu. Wybierając taki wyjazd wraz z opcją all inclusive, spędzimy tydzień w czterogwiazdkowym hotelu z basenem, łaźnią parową oraz strefą SPA, a do tego mamy zapewnione posiłki i wycieczki po okolicy.

Oferty Last Minute to okazja, żeby wypocząć dużo taniej – ceny wycieczek są niższe nawet o 40-50%. Należy jednak pamiętać, że w przypadku takich ofert na wyjazd trzeba się zdecydować z dnia na dzień, mamy na to tylko kilka godzin. Wtedy największym problemem mogą stać się pieniądze, jeśli nie mamy odłożonych środków na wakacje. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Na jedną z takich wycieczek, jak opisane wyżej, można pojechać już za 159,62 zł miesięcznie, gdy zdecydujemy się na pożyczkę na 24 raty w Ferratum Money.

Wakacje na raty do 3 000 zł

Mając do dyspozycji kwotę 3 000 zł, możemy wybrać siedmiodniowy wyjazd dla dwóch osób do upalnej Grecji, malowniczej Hiszpanii lub do klimatycznych Włoch. W tej cenie mamy zagwarantowany przelot, pobyt w trzygwiazdkowym hotelu oraz różne atrakcje i posiłki. Wybierając wycieczkę za taką kwotę, zwykle będziemy mieli do dyspozycji pobliską plażę z leżakami i parasolami oraz nielimitowany dostęp do baru serwującego chłodne napoje. Na sfinansowanie takiej wycieczki wystarczy już 193,71 zł miesięcznie, jeśli zaciągniemy pożyczkę ratalną na 30 miesięcy w Ferratum Money.

Szanowny Kliencie, informujemy, że aktualnie wnioski
pożyczkowe nie są przez nas rozpatrywane

 

Oferta dla stałych Klientów >> ZALOGUJ SIĘ

Jaką kwotę potrzebujesz?

Na jak długo?

Wysokość raty X
Kwota pożyczki X
Okres kredytowania X
Liczba rat X
RRSO X
Opłaty
- prowizja za udzielenie
- odsetki
- opłata administracyjna
X
X
X
X

 

 

 

 

 

Wakacje na raty do 6 000 zł

Mając do dyspozycji kwotę 6 000 zł, możemy zdecydować się na tygodniowy wypoczynek dla dwóch osób w jednym z popularnych kurortów Grecji, Hiszpanii czy Turcji, ale tym razem ze zdecydowanie wyższą jakością usług i wyższym standardem zakwaterowania. Korzystając z takiej oferty, spędzimy czas w czterogwiazdkowym hotelu w pokoju z klimatyzacją i wszystkimi udogodnieniami, a do tego będziemy mieli do dyspozycji basen. W tej cenie są również posiłki i darmowy bar z przekąskami oraz napojami. Posiadając budżet 6 000 zł, możemy również wykupić egzotyczną wycieczkę na przykład do Dubaju czy na Wyspy Kanaryjskie. Warto podkreślić, że takie niezapomniane wakacje można mieć już za 247,21 zł miesięcznie przy pożyczce ratalnej na 48 miesięcy.

Wakacje na raty do 10 000 zł

10 000 zł to dość wysoki budżet na wakacje, otwierający zupełnie nowe możliwości wypoczynku. Dwie osoby mogą bez problemu znaleźć tygodniową wycieczkę w odległe rejony globu, często do egzotycznych miejsc. Za taką cenę możemy zwiedzić Afrykę, Indie, spędzić wakacje w Dominikanie lub na Malediwach. Bardzo popularnym kierunkiem jest także Kuba. Większość takich ekskluzywnych ofert zapewnia pokój w najwyższym standardzie, nierzadko na tropikalnej wyspie i to przy samej plaży. Do tego za darmo można korzystać ze wszystkich atrakcji zapewnianych przez hotel (np. basen, siłownia, SPA, jacuzzi itp.). W cenę wliczony jest również przelot, posiłki, dostęp do baru z napojami oraz program animacyjny i wycieczki z przewodnikiem. W taką ekskluzywną podróż możemy wybrać się, wydając tylko 411,56 zł miesięcznie przy pożyczce ratalnej na 48 miesięcy.

Wakacje już trwają, ale to nie znaczy, że jest za późno na wymarzony wyjazd. Warto zatem śledzić ofertę biur podróży, a szczególnie wycieczki Last Minute. Może się okazać, że w dobrej cenie znajdziemy bardzo atrakcyjną wycieczkę, którą będzie można sfinansować łatwo pożyczką.