Wakacyjny Konkurs Ferratum Bank

Wakacje to czas radości, realizacji marzeń i przeżywania niesamowitych chwil! Z pewnością każdy ma swój pomysł na wymarzone wakacje. Aby Wam umilić ten wspaniały czas przygotowaliśmy Wakacyjny Konkurs Ferratum Bank.
 
Wakacyjny konkurs Ferratum Bank | Weź pożyczkę i wygraj!Chcesz wygrać jedną ze 150 nagród? To bardzo proste. Wystarczy, że:

"Wakacje z Ferratum Bank"

  • w tytule maila podasz: Zgłoszenie do Wakacyjnego Konkursu Ferratum Bank
  • w treści wiadomości wpiszesz swoje dane: imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki
Twoja propozycja hasła może nawiązywać do wymarzonego urlopu, wyjazdu zagranicznego lub ciekawej formy spędzania czasu w okresie wakacyjnym. Dzięki niej jedna z nagród niebawem może stac się Twoją.
 
Na zgłoszenia czekamy od dziś aż do 31 sierpnia 2017! Okres wakacyjny sprzyja inspiracji, więc świadomie wydłużyliśmy tym razem czas trwania naszego konkursu. Mimo to nie zwlekaj i wyślij zgłoszenie zaraz po podpisaniu umowy na naszą pożyczkę ratalną.

Dlaczego warto wziąć udział w Wakacyjnym Konkursie Ferratum Bank?

Wraz z nadejściem sezonu urlopowego rozpoczynamy planowanie wielu aktywności, często są to zupełnie nowe dyscypliny sportowe. Niejednokrotnie też, chcąc jak najlepiej przygotować się do sezonu  rozpoczynamy poszukiwania nowej odzieży. Zdarza się również, że wakacje marzeń nie spełniają naszych oczekiwań bo niewystarczająco się do nich przygotowaliśmy. Te, a także inne kwestie często stanowią nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Postanowiliśmy zaproponować Nagrodę, która pozwoli dokonać zakupu sprzętu rekreacyjnego, odzieży niezbędnej do rozpoczęcia przygody z daną dyscypliną sportową lub będzie stanowiła idealny dodatek do Waszego wakacyjnego urlopu za granicą.

Jakie nagrody czekają w Konkursie Wakacyjnym?

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy aż 150 Kart Podarunkowych sklepu Decathlon. Każda z nich jest o wartości 100 zł. Można ją wykorzystać do 2 lat od chwili jej aktywacji w jednym z 46 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, w sklepach Decathlon poza granicami kraju, a także na stronie internetowej sklepu.
Co więcej, najciekawsze spośród najszybciej nadesłanych zgłoszeń zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Wakacyjny konkurs Ferratum Bank | Weź pożyczkę i wygraj!Jak wygrać w Wakacyjnym Konkursie?

Aby wygrać, wystarczy wziąć pożyczkę na raty w Ferratum Bank i przesłać oryginalną propozycję hasła konkursowego kojarzącego się z hasłem „Wakacje z Ferratum Bank” na adres mailowy konkurs@ferratumbank.pl.  
W treści wiadomości wraz z hasłem konkursowym nie zapomnij podać nam swoich danych (imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki).

Ile trwa Konkurs Wakacyjny?

Konkurs trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia, jednak pula nagród do wygrania jest ograniczona (150 sztuk) dlatego zachęcamy do udziału juz teraz.
 
Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz pod numerem telefonu 22 123 45 67.
 

Nie zwlekaj i wyślij wniosek. Nagrody czekają!