Zimowy Konkurs Ferratum Bank

Zimowy konkurs Ferratum Bank
 
Zima tuż tuż, czekamy na pierwszy śnieg i zbliżające się wielkimi krokami Święta.
Ten magiczny moment umilą wspaniałe prezenty, które wręczymy swoim bliskim. W czasie oczekiwania na ten wyjątkowy czas Ferratum Bank przygotował dla swoich Klientów dodatkową niespodziankę – Zimowy Konkurs. Wystarczy zaproponować ciekawą odpowiedź na pytanie

„Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”

Na odpowiedzi czekamy do 5 grudnia 2016.
 
Każdy z nas uwielbia atmosferę Świąt. Spędzamy czas w rodzinnym gronie, gotujemy świąteczne potrawy oraz zastanawiamy się, jakimi prezentami uszczęśliwić swoich najbliższych. Ten ostatni dylemat nierzadko spędza nam sen z powiek, dlatego warto wcześniej zastanowić się nad pomysłami na świąteczne podarunki. Dzięki Ferratum Bank marzenia o gwiazdkowych prezentach zyskują nowy wymiar – najciekawsze z nich zostaną nagrodzone w Zimowym Konkursie.
 
Grudzień to okres bardzo wielu wydatków. W tym czasie Ferratum Bank pragnie pomóc swoim Klientom zdobyć nie tylko środki potrzebne na świąteczne zakupy, ale również ciekawe nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

Jak wziąć udział w Zimowym Konkursie?

Jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie, wystarczy, że do 5 grudnia 2016:
  • weźmiesz pożyczkę na raty w Ferratum Bank;
  • prześlesz na adres mailowy konkurs@ferratumbank.pl swą ciekawą odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”;
  • w tytule maila podasz: Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum Bank;
  • w treści wiadomości podasz swoje dane: imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki oraz odpowiedź na konkursowe pytanie!
Daj się ponieść wyobraźni! Twoja odpowiedź może mieć dowolną formę, np. wiersza lub opowiadania. Bardzo mile widzianym dodatkiem będzie fotografia związana z Twoją odpowiedzią na pytanie konkursowe.
Na zgłoszenia czekamy od 22 listopada do 5 grudnia 2016.

Jakie nagrody czekają na laureatów Zimowego Konkursu?Zimowy Konkurs Ferratum - weź pożyczkę na raty i wygraj

Nagrodami w Konkursie są kupony podarunkowe PASS od firmy Sodexo o wartości 200 zł! Można je zrealizować w wielu punktach handlowych i usługowych na terenie całej Polski.
Ta nagroda na pewno umili szczęśliwym zwycięzcom przedświąteczne zakupy i pracowity czas przygotowań.

Wyniki Zimowego konkursu

Komisja wyłoni najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. O wynikach laureaci zostaną poinformowani telefonicznie.
 
Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz pod numerem telefonu 22 123 45 67.

Nie zwlekaj, weź pożyczkę i zdobądź wyjątkową nagrodę!