Historia kampani Outdo Yourself: Celuj i strzelaj poza horyzont

Historia kampani Outdo Yourself

Człowiek często staje się tym, kim według siebie jest. Jeżeli będę sobie powtarzać, że nie mogę czegoś zrobić, możliwe jest, że ostatecznie rzeczywiście stanę się do tego niezdolny. I odwrotnie – jeżeli uwierzę, że mogę to zrobić, zdobędę takie możliwości, nawet jeżeli nie miałem ich na początku.

~ Mahatma Gandhi

 

Czy często marzycie o rzeczach, które chcielibyście robić? Czy chcielibyście więcej czasu poświęcać swoim pasjom? Czy czujecie, że gdzieś czeka na was inne życie? Że jest wam pisany los, który macie przeżyć? W Ferratum Money, wierzymy, że nigdy nie jest za późno, by wrócić na szlak. Wiemy, że pieniądze wiele ułatwiają – to klucz, który otwiera zamknięte drzwi. Wiemy też, że często to pieniądze decydują o tym, czy powiemy danej szansie tak czy nie.
 
Nasze pożyczki to rozwiązania, dzięki którym możecie częściej mówić życiu tak.
 
Kilka miesięcy temu ogłosiliśmy konkurs zatytułowany Outdo Yourself www.ferratumoutdoyourself.com w ramach którego poprosiliśmy Was o podzielenie się z nami swoimi planami i marzeniami. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło nagrać film przedstawiający marzenie lub cel oraz powody, dla których jest on tak ważny. Dla niektórych celem była realizacja zadania, które zawsze chcieli wykonać lecz z różnych powodów nigdy się za nie nie zabrali. Dla innych było to już rozpoczęte przedsięwzięcie, do realizacji którego nie mieli narzędzi lub zasobów.
My zaoferowaliśmy zwycięzcom hojny grant wraz z doradztwem, by mogli oni zrealizować swoje plany.

Inspiracja dla innych 

Liczba zgłoszeń przekroczyła nasze oczekiwania. Napłynęło do nas ponad 130 filmów z 18 krajów. Musieliśmy sprostać wyzwaniu i wybrać tylko trzech zwycięzców spośród wszystkich niezwykle inspirujących filmów, które otrzymaliśmy.
 
Po wyłonieniu zwycięzców, doszliśmy do wniosku, że wszyscy uczestnicy konkursu zasłużyli, by ich przesłanie nie przeszło bez echa. Doceniamy to, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

Marzenia, cel, pal! 

Jednym z wyróżniających się filmów jest zgłoszenie Yaniny z Bułgarii, która bierze udział w zawodach strzeleckich. Marzeniem Yaniny jest wpisanie się w historię bułgarskiego strzelectwa i zdobycie podium na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020.
W swoim filmie używa strzelectwa jako metafory dążenia do celów i przezwyciężania swoich barier. Yanina chce znaleźć cel, skupić się na nim i pyta widzów, co ich powstrzymuje przed dążeniem do wielkości. Każdy powinien odnaleźć w sobie odwagę, abyrealizować swoje cele.
 
Pasja, ambicja i energia Yaniny są zaraźliwe. A co wy robicie, by zmienić własne przekonania na temat tego, do czego jesteście zdolni? Co robicie, by zrobić krok w stronę swoich marzeń? Jak przekraczacie własne granice?
 
Już niebawem przedstawimy więcej historii, które napłynęły do nas w ramach konkursu Outdo Yourself!