Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze życie było wyjątkowe. Często jednak jesteśmy tak bardzo pochłonięci codziennością, że zapominamy o rzeczach, które dostarczają nam radość i wspaniałe wspomnienia. Wieczory mamy w zwyczaju spędzać przed telewizorem, oglądając programy o innych ludziach, bardziej przejmując się ich, zamiast własnym losem.
Przypomnij sobie, kiedy ostatnio udało Ci się zrobić coś, co przyspieszyło bicie Twojego serca? Kiedy udało Ci się dokonać czegoś, co mogłoby być ciekawą opowieścią dla Twoich wnuków? Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, aby sporządzić listę celów do zrealizowania w swoim życiu?
 

Dlaczego stworzenie listy celów jest ważne?

Posiadanie listy celów do zrealizowania w życiu jest istotne pod wielomi względami. Po pierwsze, stworzenie takiej listy jest jednym ze sposobów zapewnienia, że chcesz żyć życiem, jakiego pragniesz i z którego możesz odczuwać dumę. Sporządzenie listy celów pozwala nam również zobaczyć, co jest dla nas w życiu najważniejsze,co nadaje naszemu mu sens. Układając taką listę, tworzymy rownież hierarchię różnych dziedzin życia, nadając niektórym z nich priorytet.
 
Co ciekawe, po pewnym czasie od rozpoczęcia realizacji naszych celów, zaczniemy odczuwać satysfakcję z wyników naszych działań, co z kolei przyczyni się do ogólnego poczucia szczęścia.

Jak powinna wyglądać moja lista?

Na początku stworzenia listy marzeń do realizacji należy skupić się na tym, co dla nas jest najistotniejsze, jakie wyznajemy wartości, a także co powoduje, że mamy ochotę się codziennie budzić i z motywacją realizować plan dnia. Warto zadać sobie pytanie, co chcielibyśmy osiągnąć i z czego po kilkudziesięciu latach być dumni? Warto dodać, że taka lista powinna być bardzo osobista. Co więcej, z pewnością nie ma na świecie dwóch osób, których listy byłyby identyczne.

Wejdź do gry!

Jak stworzyć swoją listę celów?W kwestii niezwykłych chwil i niezapomnianych wspomnień, z pewnością dla niektórych ludzi może być świadomość tego, że w ich kraju będą rozgrywały się mistrzostwa piłki nożnej. Być może ich odwiecznym marzeniem było uczestnictwo w tego typu wydarzeniu. Dla zagorzałych kibiców mamy dobrą informację. Otóż, w tym roku od 14 czerwca do 15 lipca w 11 miastach w całej Rosji odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Czy to nie idealna okazja, aby wreszcie spełnić swoje pragnienie o byciu na stadionie wśród setek innych kibicujących?

Zatem cel już został wyznaczony. Dlaczego teraz miałoby się nie udać?

Wyobraź sobie atmosferę, jaka towarzyszy oglądaniu meczu na żywo. Jesteś na stadionie w obcym kraju, dookoła tysiące fanów piłki nożnej z całego świata, śpiewasz piosenki dopingując wynik ulubionej drużyny. Czy to nie wydaje się ekscytujące? Właśnie dla takich chwil warto żyć!

A gdy pojawi się okazja…

Zdarza się również, że okazja sama do nas przychodzi niespodziewanie. Często jednak jej nie wykorzystujemy, nieustannie coś odkładając na później.
W Feratum nie wierzymy w odkładanie rzeczy na później. Wręcz przeciwnie! Uważamy, że zawsze należy realizować swoje plany i marzenia. Poszukiwaczom przygód, a także wszystkim tym, którzy pragną żyć pełnią życia udostępniamy nasze krótkoterminowe pożyczki.
Pożyczki online są szybkim i łatwo dostępnym sposobem na zrealizowanie swoich planów lub podreperowania funduszy zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy wypełnić prosty wniosek o pożyczkę, co zajmie tylko chwilę. Bez zbędnych formalności i czekania w kolejkach. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz już w ciągu kilku minut.

W Ferratum mówimy tak, kiedy inne źródła mówią “nie”.