pożyczka na raty - konkurs

  • 2016-12-20
    Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też czym prędzej ogłaszamy rozstrzygnięcie Zimowego Konkursu Ferratum Bank! Dostaliśmy naprawdę dużo ciekawych zgłoszeń z pomysłami na wymarzone prezenty choinkowe. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy nagród!
  • 2016-12-01
    Z przyjemnością ogłaszamy, że Jesienny Konkurs Ferratum Bank został rozstrzygnięty! Napłynęło do nas wiele zgłoszeń ze wspaniałymi pomysłami na radzenie sobie z jesiennym nastrojem. Wybór najciekawszych z nich był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, serdecznie dziękujemy.
  • 2016-10-26
    Jesienna aura daje się we znaki. Tęskniąc za latem, zastanawiamy się, jak zorganizować sobie czas, by ciekawie spędzić coraz krótsze dni. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, przygotowaliśmy Jesienny Konkurs. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe jest proste – trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Promocja trwa do 11 listopada.