chwilówka

 • 2017-02-27
  Święto wszystkich kobiet już 8 marca, zatem najwyższa pora pomyśleć o prezentach! Wykorzystajmy ten dzień, by sprawić miłą przyjemność bliskim nam paniom. Pamiętajmy, że liczy się przede wszystkim gest, warto jednak zaplanować coś wyjątkowego.
 • Wspólny budżet - porady finansowe dla par.
  2016-03-08
  W każdym związku prędzej czy później pojawia się temat finansów. Ważne jest, żeby partnerzy znali nawzajem swoje podejście do pieniędzy i wspólnego budżetu. Przygotowaliśmy krótki poradnik, który pozwoli ci na utrzymanie w ryzach zarówno związku, jak i domowych finansów.
 • pożyczka online
  2016-02-11
  Jak wiadomo, w święta nikt sobie niczego nie odmawia. Spełniamy zachcianki swoje i najbliższych, kupując im wymarzone, najpiękniejsze prezenty. Niestety, jeśli nie zadbamy wcześniej o oszczędności, z których będziemy korzystać podczas świątecznego szaleństwa zakupów, nowy rok rozpoczniemy z pustkami w portfelu, które pogłębi zabawa sylwestrowa. Są jednak sposoby na uniknięcie przykrych konsekwencji zakupowego szaleństwa. Jak podratować domowy budżet po świętach, które nadwyrężyły go do granic możliwości?