pożyczka online

 • 2017-05-12
  Wcześniej czy później właściciele mieszkań lub domów stają przed koniecznością przeprowadzenia remontu. Zakres prac może być różny, ale zawsze pociąga za sobą koszty. O ile drobny remont nierzadko można finansować z własnych środków, o tyle większy wymaga często pożyczenia pieniędzy.
 • 2016-12-09
  Jeśli jesteśmy zdecydowani na wzięcie szybkiej pożyczki oraz rozpatrzyliśmy wszystkie za i przeciw, nadszedł czas na wybór najkorzystniejszej dla nas oferty. Na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm pożyczkowych, pamiętajmy jednak, że niskie oprocentowanie to nie wszystko.
 • 2016-11-18
  Pożyczki są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują nagłej pomocy finansowej lub nie chcą czekać z realizacją swoich planów i marzeń. Należy jednak pamiętać, że zobowiązania powinny być zaciągane mądrze oraz spłacane systematycznie. Wystarczy poznać kilka porad, żeby pożyczać w sposób przemyślany i móc w pełni cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.
 • Oszczędzanie bez wysiłku
  2016-03-08
  Wokół niemal wszyscy namawiają do oszczędzania, zaciskania pasa i odkładania pieniędzy z myślą o przyszłości. Na pytanie „Jak?” najczęściej odsyłają do lokat, rachunków oszczędnościowych czy funduszy, których zakładanie i zasilanie wymaga sporo zachodu.
 • Pożyczanie bez tajemnic w nowym roku?
  2016-02-11
  Szał świątecznych zakupów już za nami, a w perspektywie rok pełen kolejnych wydatków, nie tylko bieżących, ale też pozwalających na realizację marzeń i planów. By móc robić to rozsądnie i spokojnie, nasze podejście do pożyczania musi być racjonalne i oparte na wiedzy. Jak to zrobić?